X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міжнародна організація із стандартизації

Завантажити презентацію

Міжнародна організація із стандартизації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міжнародна організація із стандартизації (англ. International Organization for Standardization, ISO)

Слайд 2

Дата заснування ISO 23 лютого 1947

Слайд 3

Штаб-квартира ISO знаходиться в Женеві, Швейцарія. Address ISO Central Secretariat 1, ch. de la Voie-Creuse CP 56 CH-1211 Genève 20 Switzerland Tel : + 41 22 749 01 11 Fax: +41 22 733 34 30 E-mail  central@iso.org Web  www.iso.org

Слайд 4

На сьогоднішній день до ISO входить 161 країна

Слайд 5

Україну в ISO представляє Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики

Слайд 6

Організаційна структура ISO: Керуючі органи Генеральна ассамблея; Рада; Технічне керуюче бюро. Працюючі органи Технічні комітети (ТК); Підкомітети; Технічні консультативні групи (ТКГ)).

Слайд 7

Організаційна структура Центрального комітету ISO.

Слайд 8

Раді ISO підпорядковуються 7 комітетів: Плака; Стакі; КАСКО; ІНФКО; ДЕВКОМ; КОПОЛКО; Ремко.

Слайд 9

Завдання ISO: Сприяння стандартизації та суміжних видів діяльності у світі з метою забезпечення міжнародного обміну товарами і послугами; Розвиток співробітництва в інтелектуальної, науково-технічної і економічної областях.

Слайд 10

Види стандартизації: Міжнародна стандартизація; Регіональна стандартизація; Національна стандартизація.

Слайд 11

Стандарти ISO: ISO 1–ISO 999 ISO 1000–ISO 9999 ISO 10000–ISO 19999 ISO 20000–ISO 29999 ISO 30000–ISO 39999 ISO 80000…

Слайд 12

Стандарти ISO є: Стандарт ІSО ICS (інтегральна комунікаційна підсистема); Стандарт ІSO TC (командні змагання)

Слайд 13

Основними об'єктами стандартизації є: Машинобудування – 29% Хімія – 13% Неметалічні матеріали – 12% Руди і метали – 9% Інформаційна техніка – 8% Сільське господарство – 8% Будівництво – 4% Спеціальна техніка – 3% Охорона здоров’я і медецина – 3% Основоположні стандарти – 3% Навколишнє середовище – 3% Упаковка і транспортування товарів – 2%

Слайд 14

ГОЛОВНА МЕТА ISO: Полягає у розробці міжнародних стандартів та активному сприянні їх добровільному прийняттю і використанню для досягнення максимально можливого рівня ефективності промислового виробництва і торгівлі в усьому світі, або встановлення міжнародної координації та уніфікації промислових стандартів.

Слайд 15

Найбільший партнер ISO – Міжнародна електротехнічна комісія.

Слайд 16

Перспективні завдання ISO: встановлення більш тісних зв'язків діяльності організації з ринком, що перш за все повинно відображатися на виборі пріоритетних розробок; зниження загальних і тимчасових витрат в результаті підвищення ефективності роботи адміністративного апарату, кращого використання чоловічеських ресурсів, оптимізації робочого процесу, розвитку інформаційних технологій та телекомунікацій; надання ефективного сприяння Всесвітньої торгової організації шляхом впровадження програми, орієнтованої на поступову переробку технічних умов на постачання товарів до стандартів ІСО; стимулювання "сомоподдержівающіх" елементів зазначеної вище програми: заохочення створення нових стандартів для промисловості, розвиток взаємовідносин з СОТ на умовах надання необхідної технічної допомоги. Зокрема, передбачається всіляко сприяти включенню вимог до продукції, що поставляється з боку держав у міжнародні стандарти ІСО, що повинно позитивно позначитися на визнання оцінки відповідності; турбота про підвищення якості діяльності з національної стандартизації в країнах, що розвиваються, де головна увага приділяється вирівнювання рівнів стандартизації.

Слайд 17

Концепції, на яких базується оперативна модель і бізнесова позиція ISO: Партнерство; Оптимізація; Вартість.

Слайд 18

У сьогоднішньому світі стандартів та організацій є: Компанії та організації (стандарти систем якості, безпеки працівників та систем управління охороною навколишнього середовища); Промислові ланцюги постачання (стандарти на вимоги до робочих показників, надійності, сумісності та ефективності); Організації з випробування та нагляду (стандарти на методи випробувань та процедури випробувань); Універмаги та інші організації роздрібної торгівлі (стандарти на вимоги до інформації, нанесеної на продукцію для інформування та захисту споживачів); Організації з розроблення стандартів (аналогічно ISO та її членам).

Слайд 19

ДОВІДНИКИ для надання практичних консультацій для малих і середніх підприємств

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне