X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Медсестринський процес

Завантажити презентацію

Медсестринський процес

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Медсестринський процес: Пять етапів медсестринського процесу

Слайд 2

Перший етап сестринського процесу: сестринське обстеження пацієнта Діяльність медичної сестри в різних аспектах організації її роботи теоретиками медсестринства розглядається як послідовність кроків, які вона здійснює, надаючи медичну допомогу. Сестринський процес складається з п’яти етапів. Кожний етап процесу є певною стадією у вирішенні основної проблеми – лікування пацієнта – і тісно взаємопов’язаний з іншими етапами. Європейським Регіональним Бюро ВООЗ дається таке визначення сестринського процесу: «Суть сестринської справи полягає в догляді за людиною, а те, яким чином сестра здійснює цей догляд, є суттю сестринського процесу. В основі цієї роботи повинна лежати не інтуїція, а продуманий і сформований підхід, розрахований на задоволення потреб і вирішення проблем пацієнта…»

Слайд 3

Слайд 4

Етапи медсестринського процесу Є п’ять етапів медсестринського процесу: 1. Оцінка потреб людини і необхідних для сестринського догляду ресурсів. 2. Медсестринська діагностика. 3. Планування роботи із задоволення потреб. 4. Реалізація запланованого сестринського догляду (план медсестринського догляду). 5. Оцінка результатів і зворотний зв’язок.

Слайд 5

Перший етап медсестринського процесу Мета першого етапу – визначити конкретні потреби людини або сім’ї в сестринському догляді, а також їхньої можливості надання самодопомоги. Потім отримана інформація аналізується і кладеться в основу визначення потреб людини в догляді. В процесі первинної оцінки можна виділити декілька систематичних стадій: 1. Збір необхідної інформації. 2. Інтерпретація зібраної інформації. 3. Визначення явних і потенційних потреб людини у догляді, її можливостей надання самодопомоги. 4. Розробка першочергових завдань догляду. 5. Перевірка правильності визначених вами потреб і основних завдань, де це можливо, із самим пацієнтом.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Загальний огляд пацієнта. Спочатку проводять загальний огляд, а потім послідовно оглядають ділянки тіла. На основі повного обстеження пацієнта оцінюють його загальний стан. Розрізняють задовільний, середньої тяжкості, тяжкий і надміру тяжкий стани. Оцінка загального стану пацієнта грунтується на комплексній оцінці його свідомості, рухової активності, положення в ліжку.

Слайд 9

Слайд 10

Свідомість пацієнта оцінюється як ясна, якщо хворий адекватно відповідає на питання, орієнтується в місцевості, часі і в своїй особі. Розрізняють такі порушення свідомості: ступорозний стан, сопор, кома, делірій, сутінковий стан свідомості.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Атрофія Ерозія Тріщини Виразкa Волосся. Нігті. Ступінь розвитку підшкірної основи Набряки

Слайд 15

Слайд 16

Голова. Огляд обличчя. Очі. Ніс. Вуха. Рот. Шия.

Слайд 17

Грудна клітка. Огляд живота.

Слайд 18

Слайд 19

Пальпація. Це метод обстеження пацієнта, використовуючи дотикові відчуття пальців чи кистей однієї або обох рук.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Перкусія. Метод грунтується на вистукуванні поверхні тіла, з тим, щоб за характером отримуваного звуку оцінити фізичні властивості органів, що лежать під вистукуваною поверхнею.

Слайд 24

Лабораторно-інструментальні методи обстеження Рентгенологічне обстеження

Слайд 25

Слайд 26

Ендоскопічні методи дослідження

Слайд 27

Слайд 28

Термографія Найновішим досягненням є впровадження у клінічну практику ядерної магнітної томографії (магнітно-резонансне зображення, радіомагнітний резонанс, ядерно-магнітний резонанс)

Слайд 29

Актуальні проблеми Потенційні проблеми Визначення першочергових завдань догляду Таким чином, проаналізувавши перший етап медсестринського процесу, можна зрозуміти принципові відмінності в діяльності медичної сестри сьогодні і недалекому майбутньому, і ті труднощі і завдання, які стоять перед цією новою генерацією медичних сестер у розробці і затвердженні на державному рівні медсестринської документації на новому етапі реформування охорони здоров’я.

Слайд 30

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне