X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Луцький спортивно-технічний клуб «Волинь-Карт»

Завантажити презентацію

Луцький спортивно-технічний клуб «Волинь-Карт»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Луцький спортивно-технічний клуб «Волинь-Карт» був заснований в березні 1998 року дворазовим чемпіоном України з картингу Ковальчуком Ігором Вікторовичом. СТК «Волинь Карт» являється структурним підрозділом Федерації картингу України. Клуб має на меті розвиток картингового спорту у місті Луцьку Волинської області, і має для цього досвід, знання, практику і технічну базу... Віднедавна СТК «Волинь карт» взявся ще й за спортивну машину .

Слайд 3

"Останні "Бойові" досягнення" 9-11.09.2011 Вихованці гуртка «Юний картингіст» «Луцького МЦНТТУМ Луцької міської Ради» на чолі з керівником гуртка Ковальчуком С.І. у складі команди «Волинь-Карт» стала Чемпіоном України з картингу. Команда нагороджена 11-ма дипломами. 1 місце в заліку «команд клубів». 1 місце в заліку «команд осередків федерацій картингу України».

Слайд 4

Учасники змагань… Останні бойові налаштування перед заїздом…

Слайд 5

В очікуванні старту…

Слайд 6

Слайд 7

Школа пілотів! 25.01.2007 Створена «Школа пілотів» за сприяння СТК «Волинь карт» спільно з відділом освіти Луцької міської ради.

Слайд 8

Проводиться набір “пілотів” віком 6-14 років для занять з автомобільного спорту «картинг» В програмі занять передбачено 3 ступені розвитку: І рівень - початковий. ІІ рівень - спеціальний ІІІ рівень – професійно спортивний Набір учнів: Понеділок - Субота з 12.00 до17.00 годин Субота – практичні тренування з водіння автомобілів «карт» місце знаходження клубу «Юний картингіст»: вул. Писаревського 15, міжшкільний навчально-виробничий комбінат (вхід з двору) Довідки за телефоном: (09329) 0 25 51. (09904) 0 00 48 Сергій Ігорович (Тренер) mail: igor@volyn-kart.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне