X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛУЦЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» Кафедра ПРАВО

Завантажити презентацію

ЛУЦЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» Кафедра ПРАВО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КАФЕДРУ ПРАВО БУЛО ЗАСНОВАНО 30 СЕРПНЯ 2002 року ЛУЦЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» Кафедра ПРАВО

Слайд 2

К А Ф Е Д Р А П Р А В А Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання фундаментальних галузевих та спеціальних правових дисциплін. На кафедрі також працюють практикуючі юристи, зокрема судді, адвокати, юрисконсульти. За період роботи кафедри 2011-2012 роки було підготовлено та захищено кандидатські дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, за темами: - Адміністративно-правове регулювання реалізації права громадян на звернення – спеціальність 12.00.07 (Костюкевич О.К.) Оперативно-розшукове запобігання злочинам в сфері господарської діяльності – спеціальність 12.00.09 (Луцюк П.С.)

Слайд 3

Тематичний збірник тез наукового семінару з обговорённой сучасних правових проблем та шляхів їх подолання, присвячений професійному святу – Дню юриста Випуск 3  

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Близько 80 Методичних рекомендацій до лекційних, семінарських, самостійних занять Підготовлено та опубліковано за 2009-2012 роки

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Щорічно на кафедрі права проводяться наукові семінари з обговорення сучасних правових проблем, присвячених Дню юриста. До участі у семінарах запрошуються кращі представники юридичної еліти, практикуючі юристи, працівники судових та правоохоронних органів

Слайд 10

Науково-практичний семінар «Судова експертиза в сучасних умовах: проблеми теорії та практики» опубліковано збірник доповідей учасників семінару, 2012 р.

Слайд 11

Науково-практичний семінар «Захист прав інвалідів» Опубліковано збірник доповідей учасників семінару, 2011 р.

Слайд 12

27 вересня 2012 року було проведено інформаційний відеолекторій на тему «Методика поводження в кризових ситуаціях: перевірка» опубліковано збірник доповідей семінару

Слайд 13

Викладачі кафедри постійно підвищують кваліфікацію

Слайд 14

Викладачі та студенти є членами Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Волинській області Голова Координаційної ради молодих юристів України асистент кафедри Мандзюк Богдан Юрійович

Слайд 15

Слайд 16

Мартинюк Дмитро - представник ЮК «Феміда» ЛІРоЛ «Україна» Еллен Сітс – керівник проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)) 2011 р., м.Київ) Юридична клініка «Феміда» ЛІРоЛ «Україна» є учасником проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», який є проектом Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), що виконується компанією Менеджмент Сістемc Інтернешнл (МSI).

Слайд 17

Студент-консультант Юридичної клініки «Феміда» ЛІРоЛ «Україна» Зіняк Назар прийняв участь в п’ятій квартальній зустрічі Проекту USAID «Правова країна», яка відбулася 12-14 грудня 2011 р., в м. Донецьку

Слайд 18

(Участь викладача-консультанта юридичної клініки «Феміда» - Мартынюка Дмитра Вікторовича у конференції проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), 2011 р., м.Івано-Франківськ.) (

Слайд 19

Борисенко Ірина - прийняла участь у шостій квартальній зустрічі Проекту USAID «Правова країна», яка відбулася 14 – 16 березня 2012 року в м. Хмельницьк.

Слайд 20

Слайд 21

Волонтери, студенти-правники

Слайд 22

Студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» - учасники командної психологічної гри детективним сюжетом Мафія» 29 березня 2012 р.

Слайд 23

Кулик Ольга – переможниця гри «Мафія», яка продемонструвала здібності та вміння обґрунтовувати свою думку. Саме вона отримала головний приз – кубок переможця!

Слайд 24

Слайд 25

Візит викладача кафедри права Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» Мартинюка Дмитра Вікторовича до Сполучених Штатів Америки з 13 вересня по 23 вересня 2012 року по проекту «Відкритий Світ»

Слайд 26

Мартинюк Дмитро Вікторович з Майклом Дейвісом – Головою Федерального Суду штату Міннесота (посередині) та Стівеном Рау – суддя Федерального Суду штату Міннесота )

Слайд 27

Мартинюку Д.В., вручили сувенірну нагороду учасника візиту до Федерального суду штату Міннесоти, 2012 р.)

Слайд 28

Вивчення окремих дисциплін кафедри супроводжується виїзними практичними та екскурсійними заняттями (Луцький міськрайонний суд, Апеляційний суд Волинської області, Луцький міський відділ УМВС України у Волинській області, ДПС у Волинській області).

Слайд 29

Наукова робота кафедри права спрямована на підвищення наукового рівня професорсько-викладацького складу та студентів старших курсів. У 2011-2012 році професорсько-викладацький склад кафедри та студенти приймали активну участь у роботі міжнародних, всеукраїнських, та міжвузівських науково-практичних конференціях та семінарах, а саме:

Слайд 30

VI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Правове життя: сучасний стан та перспективи розвитку»; Міжнародна науково-практична конференція Перші Всеукраїнські наукові читання Пам'яті професора В.П. Колмакова; Міжнародна науково-практична конференція студентів і аспірантів «Волинь очима молодих науковців: минуле, сучасне, майбутнє»; Науково-практичний семінар «Вища освіта інвалідів — рівні права і можливості» ; Науково-практичний семінар з обговорення «Проекту Кримінально-процесуального кодексу України» і інші.

Слайд 31

Викладачами постійно проводяться виховні заходи, зокрема: «Ми проти хабарництва та корупції», “Торгівля людьми “, «Негативний вплив тютюнопаління», «Боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів».

Слайд 32

Викладачі кафедри використовують в навчальному процесі нові методики та оригінальні форми організації навчання

Слайд 33

Участь у всеукраїнських олімпіадах, на яких наші студенти клініки входили в «десятку» найкращих представників.

Слайд 34

Нагороди студентів

Слайд 35

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне