X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія появи свята Новий рік

Завантажити презентацію

Історія появи свята Новий рік

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Новий рік

Слайд 2

Новий рік Новий рік - свято, що відзначається багатьма народами відповідно до прийнятого календарем, який настає в момент переходу з останнього дня року в перший день наступного року. Звичай святкувати Новий рік існував уже в Месопотамії в третьому тисячолітті до нашої ери.

Слайд 3

Зміст Історія появи свята Новий рік Новий рік у різних країнах світу Китай Японія Іспанія Головні атрибути нового року Дід мороз

Слайд 4

Історія появи свята Новий рік є одним з календарних свят. До XV століття новий рік починався не з січня, як в даний час, а з березня (як у республіканському Стародавньому Римі) або з вересня (як у Візантії) за юліанським календарем. З XV століття новий рік починався 1 вересня.

Слайд 5

Китайський новий рік

Слайд 6

Японія У Японії Новий рік вважається найбільшим святом, яке святкують протягом декількох днів. Святкування на сході країни триває сім днів, а на заході — цілих п'ятнадцять. У перші дні Нового року японці також відвідують синтоїстські святилища. Одягнувши традиційне кімоно, вони вимолюють у місцевих богів благословення і процвітання у цьому році. Як правило, у ці дні прийнято купувати різноманітні амулети, як то зображення тварини-покровителя року або стріли-обереги.

Слайд 7

Іспанія.12 іспанських бажань Новий рік в Іспанії: 12 іспанських бажань новорічну ніч збирається ціла юрба іспанців, які вже "відсиділи" у сімейному колі Різдво і тепер всією душею спрямовуються до свята. Під бій курантів люди гарячково запихають у рот виноград: по іспанській прикметі, треба під бій годин з'їсти 12 виноградин і загадати 12 бажань - і буде тоді щастя! Люди веселяться, обсипаючи один одного серпантином і конфетті, трясучи петардами, годин до п'ятої ранку, а потім направляються в кафе і ресторани пити гарячий шоколад і закушувати пончиками.

Слайд 8

Данія Багато датчан встають на стільці, а потім коли проб'є рівно 12 дружно стрибають. Цей стрибок сприяє залученню удачі на весь наступний рік.

Слайд 9

Новорічні атрибути

Слайд 10

Слайд 11

Дід мороз! :D

Слайд 12

Щастя та здоров*я у 2013 році! Щастя та здоров*я у 2013 році!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне