X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інноваціїт у світі

Завантажити презентацію

Інноваціїт у світі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Інновації у світі» підготувала студентка групи ФБ-42 Плакіда Галина

Слайд 2

Інновація — це процес доведення наукової ідеї або технічного винаходу до стадії практичного використання, що приносить дохід, а також пов'язані з цим процесом техніко-економічні та інші зміни у соціальному середовищі.

Слайд 3

Вчені винайшли нові «ліки проти старіння» Вченим вдалося розробити нові препарати на основі ресвератрола, які дозволять суттєво продовжити життя людини, а також допоможуть уникнути хвороби Альцгеймера, раку, серцевих проблем і діабету другого типу, пише The Daily Mail.

Слайд 4

Іранський вчений отримав патент на машину для передба-чення майбут-нього Іранський вчений Алі Разегі отримав патент на винахід під назвою «Машина часу Арйяйек». Як повідомляє The Daily Telegraph, робота над пристроєм тривала протягом 10 років. За словами 27-річного Разегі, дана машина, що використовує відбитки пальця, хоча і не здатна перенести людини в майбутнє, але може передбачати події, які відбудуться протягом 5-8 років.

Слайд 5

Знайдено інноваційне джерело енергії - морські водорості Екологи планети переступили чергову сходинку в освоєнні поновлюваних альтернативних джерел енергії. Німецькі інженери-екологи двох компаній на Міжнародній будівельній виставці в Гамбурзі вперше представили інноваційний проект першого у світі будинку, який отримує енергію, вироблювану з морських водоростей.

Слайд 6

Сяючі рослини замість ліхтарів На перший погляд ця інновація здається нереальною, але група вчених з Сан-Франциско в складі трьох осіб думають інакше. І працювали над сяючими рослинами, використовуючи в своїх цілях синтетичну біологію.

Слайд 7

Браслет підкаже, наскільки ми старі Вчені з Ланкастерського університету заявляють, що їх «Ендотеліеметр» може стати термометром 21 століття.

Слайд 8

Винайдені таблетки, що нагадують про час прийому У Великобританії винайшли дуже зручні таблетки, які нагадують пацієнтові, коли їх потрібно пити. За статистикою, кожен другий хворий не приймає ліки в належний час, а це може серйозно вплинути на ослаблений хворобою організм. Особливо це актуально при хронічних важких захворюваннях. У слідстві чого, були винайдені таблетки-нагадувалки.

Слайд 9

представив «розмовляючі кросівки» для лінивих На конференції у штаті Техас компанія Google продемонструвала Talking Shoe - «розмовляючі кросівки», які, за словами представників компанії, мотивують користувача на заняття спортом і допомагають йому побороти лінь.

Слайд 10

Google glass чергова інновація від Епохальний пристрій Google, ймовірно, стане початком у технічній революції. Воно може знімати фотографії та відео, а також відображати важливу інформацію на рівні лінії очей.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне