гурток в"язання
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Керівник гуртка: Данилюк Ольга Іванівна Джерела здібностей і обдарувань Дітей - на кінчиках їхніх пальців, Від пальців, образно кажучи, Ідуть струмочки, які живлять Джерело творчої думки. В.О.Сухомлинський Кам’янський будинок творчості дітей та юнацтва. м.Кам‘янка, вулиця Пушкіна, 49, 6-10-85
В’язання – це один із стародавніх видів прикладного мистецтва. Сьогодні інтерес до ручного в’язання, яке дозволяє створити неповторні унікальні речі, пояснюється тим, що не лише трикотажні доповнення (шапочки, шалі, шарфи, рукавички) стали незамінним атрибутом сучасного костюму чи комплекту, а й розширився асортимент в’язаних виробів, який практично охоплює всі види дитячого, чоловічого, жіночого одягу. Всі роботи моїх вмхованців є авторськими. Вони змодельовані та вив’язані на основі знань, відпрацьованної техніки володіння гачком, спицями і виробленного в систематичній творчій співпраці педагога і вихованців уміння реалізувати набуті знання на практиці.
Трикотажні вироби універсальні в будь-яку пору року, завдяки використанню різної пряжі : вовняної, синтетичної, бавовняної, мохеру... Надзвичайний ефект дає поєднання різних за якістю або кольору ниток, наприклад: вовняних та ірису, мохеру і вовняних, синтетичних і шовкових, а також комбінація в‘язок ( вузликової або петельної з панчішною, резинки з хустковою, тощо). Сучасним і зручним сьогодні є поєднання в‘язання спицями та гачком. Більш за все діти полюбляють в’язати головні убори та комплекти. Під час цієї роботи вони максимально можуть проявити набуті знання, творчість, неповторність. Також перевагою цієї тематики виробів є стислість сроків виконання що дає можливість швидко бачити результат своєї роботи.
Виготовлення головних уборів ставить за мету, перш за все ознайомити вихованців з різноманістністю технік в‘язання та поєднання їх в одному виробі. Перед початком роботи провести бесіду, пояснення, зробити демонстрацію готових виробів, показати зразки виробів, виконати декілька практичних вправ.Важлива роль належить моделюванню майбутньої роботи. Від того, як змодельовано майбутній головний убір, іде підбір техніки виконання, ниток, узору , кольору в поєднанні з кількох ниток чи ниток одного кольору. Слід звертати увагу, на те , що нитки бувають пухнасті, сильно кручені, букльовані , з люрексом. Для створення своєї моделі головного убору можна звернутися до фотографій, виготовлених комплектів, що може бути поштовхом для народження власної моделї головного убору.
Назва виробу: комплект берет + шарф Автор: Шабанова Наталія Техніка виконання: гачок і спиці Матеріали: акріл “Flora”
Назва виробу: комплект берет + шарф Автор: Шиврінська Анастасія Техніка виконання: гачок Матеріали: акріл “Cartopu”
Назва виробу: комплект берет + шарф Автор: Шляхтова Анастасія Техніка виконання: гачок Матеріали: акріл “Flora”
Назва виробу: комплект шапка + шарф + нарукавники Автор: Скринник Інна Техніка виконання: спиці Матеріали: акріл “Cartopu”
Назва виробу: комплект шапка + шарф Автор: Кіяшко Аліна Техніка виконання: спиці Матеріали: акріл “Flora”
Назва виробу: комплект шапка + шарф Автор: Шиврінська Анастасія Техніка виконання: гачок Матеріали: акріл з люрексом
Назва виробу: комплект шапка + шарф Автор: Зайченко Марина Техніка виконання: спиці і гачок Матеріали: акріл “Flora”
Назва виробу: шапка Автор: Глушенко Ірина Техніка виконання: спиці Матеріали: акріл “Flora”
Схожі презентації
Категорії