X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Неочікувані розв'язання арифметичних задач

Завантажити презентацію

Неочікувані розв'язання арифметичних задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знахідки в світі чисел

Слайд 2

Колись первісні люди відкрили, що предмети можна рахувати і результат рахунку не залежить від того, в якому порядку злічені ці предмети.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Оленка дала батькові згорток, говорячи при цьому: тут те, що ти збирався купити для дому, татко! Батько: Дякую тобі, а скільки воно коштує? Оленка: п’ятсот коштували три долара Батько: п’ятсот? Отже, по 1 долару за штучку. Оленка: Вірно, татко!

Слайд 6

Це загадка-жарт, яка показує, що в пошуках розв’язання тієї чи іншої задачі корисно перечитати умову задачі!!!

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Нехай x – число собак, y – число кішок, z – число папуг, а n – загальне число тварин. Тоді умова задачі дозволяє записати систему з наступних рівнянь: n= x+2 n= y+2 n= z+2 n= x+y+z З перших трьох рівнянь x=y=1. Так як n=x+2 і n=3x (ост. Рівняння) , то x+2=3x , звідки x=1, отримаємо :x=y=z=1.

Слайд 10

Боб: Лохнеське чудовисько має в довжину 20 метрів і ще половину своєї довжини. Чому дорівнює його довжина?

Слайд 11

За словами Боба лохнеське чудовисько має в довжину 20 метрів і ще половину своєї довжини , тобто довжина чудовиська дорівнює двом доданкам: 20 метрів і половині довжини чудовиська. Якщо вся довжина дорівнює сумі двох доданків , з яких один дорівнює половині довжини , а інший 20 метрам , то на 20 метрів припадає інша половина довжини. Отже повна довжина чудовиська дорівнює 40 метрів. Алгебраїчний розв’язок: якщо х – повна довжина чудовиська , то має місце рівняння: x=20+ x/2.

Слайд 12

По дорозі, що вела в місто їхало авто , де сиділи батько і син. Під час їзди вони потрапили в аварію , батько вийшов неушкодженим, а хлопчик зламав ногу. Їх відвезли в першу найближчу лікарню. Коли хлопчика занесли до операційної черговий хірург побліднів і закричав: “ Я не можу оперувати цього хлопчика , оскільки це мій син. Як ви можете це пояснити?

Слайд 13

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика