X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічні проблеми моєї місцевості

Завантажити презентацію

Екологічні проблеми моєї місцевості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічні проблеми моєї місцевості

Слайд 2

Мета проекту: Проаналізувати стан екології в селищі Долідити місця забруднення Розглянути можливості покращення екологічної ситуації Висвітлити проблему в повному обсязі Рекомендувати населенню шляхи боротьби з екологічними проблемами селища

Слайд 3

Наше село Мальовниче село Джурин,Чортківського району, Тернопільської області  Селом тече річка Джуринка, яка починається в сусідньому селі. Колись річка була досить глибока, та коли почали проводити меліорацію, річка обміліла.

Слайд 4

Пам’ятки церква Успіння Пресвятої Богородиці (1902; кам'яна) храм УГКЦ (1938; реставрований 2000) статуя («фігура») Матері Божої (2002). Споруджено пам'ятник на честь скасування панщини, насипана могила Борцям за волю України (1993).

Слайд 5

Основні екологічні проблеми

Слайд 6

Забруднення водойм Якість нашої річки значно погіршилась через вплив людського фактору.Мешканці села часто створюють стихійні смітники на берегах,викидають відходи у водойми.Недосконалими є очисні калізаційні споруди.Іноді бруд стікає в Джуринку.У грунти вноситься велика кількість мінеральних дорив,що з талими і підземними водами потрапляють у річку.Якість риби у річці погана бо середовище її існування надзвичайно забруднене.Вода є непридатною для купання.Відомі випадки захворювання на лептоспіроз(серед них і летальні) та інші інфекційні хвороби.Ретельного аналізу потребує і питна вода.

Слайд 7

Велика транспортна розв’язка У Джурині знаходиться трьохстороння транспорна розв’язка.Тут автомобілі їздять у три сторони-с.Полівці,місто Чортків і місто Бучач. Цими шляхами пересувається багато вантажних автомобілів. Від значного нагромадження машин страждає екологія селища.Забруднюється атмосферне повітря,пасовища, орні землі,залишаються засміченими узбіччя доріг.Пил і шкідливі речовини з відпрацьованих газів осідають на поля і насадження.Від шуму і забруднення токсичними елементами потерпають мешканці села(особливо на вулиці із жвавим рухом)

Слайд 8

Стихійні сміттєзвалища У селі Джурин відсутній організований вивіз сміття на сміттєзвалища,через це у певних його місцях існує велике скупчення непотрібних речей та відходів,що призводить до забруднення вулиць та місць громадського відпочинку.

Слайд 9

Небезпечне виробництво На сьогоднішній момент відбувається надмірне використання засобів хімічного захисту рослин,що призводить до спустошення і омертвіння грунтів

Слайд 10

Слайд 11

Мої рекомендації 1)Організувати плановий,постійний вивіз сміття з села. 2)Припинити засмічення водойми р.Джуринки. 3)Старатися використовувати природні засоби для підвишення врожаю 4)Пам’ятати,що вирішення любої проблеми у руках самої людини! 5)Бережіть природу і красу рідного краю!

Слайд 12

Виконала учениця 11 класу Коцюк Христина І.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне