X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ АНАЛІЗУ, СИНТЕЗУ, АБСТРАГУВАНЯ

Завантажити презентацію

РОЗВИТОК ПРОЦЕСІВ АНАЛІЗУ, СИНТЕЗУ, АБСТРАГУВАНЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автор проекту : Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

1. Актуалізація опорних знань: назвати і охарактеризувати операції мислення. 2. Практична робота. Діагностика та розвиток процесів аналізу, синтезу, абстрагування за допомогою Шкільного тесту розумового розвитку. 3. Аналіз виконання практичної роботи.

Слайд 3

АНАЛІЗ - це розчленування предметів і явищ у свідомості, виокремлення в них їх частин, аспектів, елементів, ознак і властивостей. СИНТЕЗ - це мисленнєва операція об´єднання окремих частин, аспектів, елементів, ознак і властивостей об´єктів у єдине, якісно нове ціле. ПОРІВНЯННЯ - це встановлення подібності й відмінності між предметами та явищами.

Слайд 4

АБСТРАГУВАННЯ - це уявне відокремлення одних ознак і властивостей предметів та явищ від інших їхніх рис і від самих предметів (явищ), яким вони властиві. УЗАГАЛЬНЕННЯ виявляється в мисленнєвому об´єднанні предметів, явищ у групи за істотними ознаками, виокремленими в процесі абстрагування. КОНКРЕТИЗАЦІЯ передбачає рух думки від загального й абстрактного до конкретного з метою розкрити зміст. До конкретизації звертаються в тому випадку,якщо висловлена думка незрозуміла іншим або необхідно показати загальне в одиночному. Наведення прикладу,власне,полягає в конкретизації попередніх висловлювань.

Слайд 5

Тема: “ Діагностика та розвиток процесів аналізу, синтезу, абстрагування за допомогою Шкільного тесту розумового розвитку. ”

Слайд 6

1. Комп’ютерний комплекс “Універсал” О.В.Киричука. Шкільний тест розумового розвитку.

Слайд 7

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія