X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Конфлікти та їх види"

Завантажити презентацію

"Конфлікти та їх види"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конфлікти та їх види

Слайд 2

Що таке конфлікт? Конфлікт — це зіткнення протилежно спрямованих, несумісних одна з одною тенденцій (потреб, інтересів, ціннісних орієнтацій, соціальних установок, планів тощо) у свідомості окремо взятого індивіда, в міжособистісних взаємодіях та міжособистісних стосунках індивідів чи груп людей.

Слайд 3

Залежно від сфери життедіяльності людей він поділяється на: Виробничі Громадські Політичні Побутові

Слайд 4

Типи конфліктів «Реальний конфлікт» — це конфлікт, який об'єктивно існує і адекватно сприймається. «Випадковий конфлікт» — залежить від обставин. «Зміщений конфлікт» — реальний конфлікт, за яким приховується інший конфлікт. «Помилково дописаний конфлікт» — конфлікт, що помилково тлумачиться. «Латенний конфлікт» — конфлікт, який має відбутися, але не виникає тому, що не усвідомлюється. «Хибний конфлікт» — у цьому випадку реальних підстав для конфлікту не існує.

Слайд 5

Конфліктоло гія — вчення про конфлікт, його генезу, протікання, наслідки тощо.

Слайд 6

Статистика

Слайд 7

Система Томаса Кілмена

Слайд 8

Виходячи із важливості проблеми, можна обрати стратегію поведінки в конфліктній ситуації: - знайти спосіб уникнення конфлікту; - розробити компромісне рішення; - заспокоїтися і змиритися з тим, що хоче робити партнер; - зачекати, щоб знайти підходяще вирішення; - продовжувати робити те, що робите, поки не знайдеться спосіб підвищити комфортність іншої людини в цій ситуації.

Слайд 9

Пам’ятай! Як вирішувати конфлікт ти вибираєш сам,але і за наслідки ти відповідатимеш теж сам.Твоє життя в твоїх руках.

Слайд 10

Джерела http://info-library.com https://www.google.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія