X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Формування професійної мобільності, як складової професійної компетентності працівників психологічної служби міста

Завантажити презентацію

Формування професійної мобільності, як складової професійної компетентності працівників психологічної служби міста

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Формування професійної мобільності, як складової професійної компетентності працівників психологічної служби міста» Калашников О.В. Тема:

Слайд 2

Нові нормативні документи ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ базової і повної загальної середньої освіти (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392) ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ початкової загальної освіти (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462) Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.08.2013 № 1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року». Лист Міністерства освіти і науки України від 08.07.2013 за № 1/9-479 «Про діяльність психологічної служби у 2013/2014 навчальному році». Лист Міністерства освіти і науки України від 06.06.2013 за № 1/9-413 «Про впровадження факультативних курсів працівниками психологічної служби системи освіти». Лист Міністерства освіти і науки України від 08.07.2013 за № 1/9-480 «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2012/2013 навчальному році».

Слайд 3

Основні пріорітети: 1. Підвищення методичного забезпечення діяльності психологічної служби. 2. Підвищення якості роботи працівників служби. 3. Психологічний і соціальний супровід дітей, схильних до прояву девіантної, делінквентної поведінки. 4. Профілактика правопорушень серед неповнолітніх. 5. Формування здорового способу життя, відповідального ставлення за власний вибір, профілактики негативних явищ в учнівському середовищі. 6. Забезпечення психологічного супроводу дітям з особливими освітніми потребами. 7. Психологічний супровід підготовки учнів до профільного та професійного самовизначення.

Слайд 4

Впровадження спецкурсів. - «Збірник програм з викладання факультативних курсів, курсів за вибором та спецкурсів для застосування в роботі працівників психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів». - У 2012-2013 навчальному році проходить апробацію і впровадження програма «Сімейна розмова». - лист Міністерства освіти і науки України від 06.06.2013 р. № 1/9-413 «Про впровадження факультативних курсів працівниками психологічної служби системи освіти».

Слайд 5

Основні стратегічні напрями діяльності психологічної служби : 1. Підвищення психологічної компетентності керівників закладів і установ освіти. 2. Розвиток мережі психологічної служби системи освіти 3. Удосконалення організаційного рівня функціонування служби 4. Покращання методичного забезпечення діяльності служби 5. Підвищення якості роботи працівників психологічної служби За цими п’ятьма напрямами, на нашу думку й має розвиватись психологічна служба системи освіти у найближчі роки.

Слайд 6

Зростання кількості суїцидів та їх «помолодшення» 17% загального травматизму серед учнів – суїцид.

Слайд 7

Рейтингування діяльності працівників психологічної служби. (досягнення) 1. Олімпіада з педагогики та психології. 2. Участь в МАН. 3. Виставка педагогічних ідей. 4. Форум. 5. Обласні та міські заходи. 6. Реалізація програм.

Слайд 8

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківська академія неперервної освіти Моніторинг результативності роботи з обдарованими учнями (2011/2012 – 2012/2013 навчальні роки)

Слайд 9

Олімпіада з педагогики та психології. Протягом 2011/2012-2012/2013 навчальних років відсутні переможці олімпіад із математики, педагогіки та психології. Рекомендації 1. Проаналізувати причини низької результативності участі учнів міста в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, за якими в місті відсутні переможці протягом двох років: математики, педагогіки та психології.

Слайд 10

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН Рекомендації: 1. Вивчити досвід роботи з обдарованими учнями при їх підготовці до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН в загальноосвітніх навчальних закладах, учні яких другий рік поспіль стають переможцями конкурсу: 2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечити контроль за підготовкою учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Слайд 11

У відповідності до нового Держстандарту базової та повної загальної середньої освіти Особливої актуальності у діяльності психологічної служби стає діагностика адаптації учнів 5-х класів, профдіагностика та профконсультування, впровадження профільних спецкурсів, курсів за вибором, факультативних курсів з метою формування комунікативної, соціальної та здоров’єзбережувальної компетентностей учнів. Особливу увагу слід приділити формуванню та збереженню навчальної мотивації, а також профілактиці психофізичного та інформаційного перевантаження.

Слайд 12

Година психолога Розклад проведення «годин психолога» затверджується керівником закладу та є додатком до розкладу занять. Він вивішується рядом з розкладом.

Слайд 13

Чисельний склад працівників психологічної служби системи освіти міста Ізюма Працює 30 осіб: практичних психологів ДНЗ – 8 осіб, практичних психологів ЗНЗ – 9 осіб, МНВК – 1 особа, соціальних педагогів ЗНЗ – 11 осіб, методистів з психологічної служби – 1.

Слайд 14

Дякую за увагу! Успіхів в новому навчальному році!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія