X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Емоції та мотивації"

Завантажити презентацію

"Емоції та мотивації"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Учениці 9-Б класу Бутко ганни Емоції та мотивації

Слайд 2

Емоції Емоції ( від лат. емотіон – хвилювання , збудження ) – це реакції , що виникають на дію зовнішніх і внутрішніх подразників: вони виявляються у вигляді задоволення ( радості ) або незадоволення ( смутку ) .

Слайд 3

Запам'ятай ! Фахівці проводять відмінність між поняттям «емоція» і поняттями «почуття», «афект», «настрій» і «переживання». На відміну від почуттів, емоції не мають об'єктної прив'язки: вони виникають не щодо кого чи чого-небудь, а по відношенню до ситуації в цілому. «Мені страшно» — це емоція, а «Я боюся цієї людини» — це почуття.

Слайд 4

Види емоцій

Слайд 5

Позитивні емоції Позитивні емоції — породжуються узгодженням обставин з нормами, що відповідають світогляду цієї особи (задоволення, радість, захват, замилування, самовдоволення, упевненість, задоволеність собою, повага, довіра, симпатія, ніжність, любов, подяка )

Слайд 6

Негативні емоції Негативні емоції — породжуються відхиленням обставин від параметрів життєдіяльності конкретної людини як особистості (горе (скорбота), невдоволення, туга, сум, нудьга, розпач, засмучення, тривога, переляк, страх, жах, жалість, жаль, розчарування, образа, гнів )

Слайд 7

Класи емоційних станів 1.Настрій 2.Пристрасть 3.Афект

Слайд 8

Класи емоційних станів Настрій — найпоширеніший емоційний стан, що характеризується слабкою інтенсивністю, тривалістю, іноді невизначеністю та неясністю переживань. Пристрасть — виразне, визначене, сильне, глибоке, тривале, усвідомлене емоційне переживання. Воно активізує діяльність людини, підпорядковує собі всі її думки та вчинки, мобілізує на подолання перешкод, на досягнення поставленої мети. Афект — емоційне переживання, що характеризується різко вираженою інтенсивністю та відносною короткочасністю. Це вже не радість, а захоплення; не горе, а відчай; не страх, а жах; не гнів, а лють.

Слайд 9

Мотивації Мотива ція (з лат. movere) — спонукання до дії; динамічний процес фізіологічного та психологічного плану, керуючий поведінкою людини, який визначає її організованість, активність і стійкість; здатність людини діяльно задовольняти свої потреби.

Слайд 10

Мотивації та емоції Мотивації та емоції тісно пов'язані між собою. Перед тим як задовольнити потребу організму , емоції виконують важливу роль – оцінку необхідності виконання тієї чи іншої дії .

Слайд 11

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія