X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весна в неживій природі та в житті рослин

Завантажити презентацію

Весна в неживій природі та в житті рослин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Весна в неживій природі та в житті рослин 2 клас, за підручником І. Грущинської « Природознавтсво» Погонець Лариса Михайлівна учитель початкових класів Червонозабійницької СЗШ Криворізького району Дніпропетровської області Україна

Слайд 2

Березень, квітень, травень. Назви весняні місяці. Танення снігу, скресання криги на водоймах,льодохід, повінь. Назвіть характерні ознаки весни в неживій природі.

Слайд 3

Березень.. Про який місяць говорять, що він «віником зиму вимітає»? Початок сокоруху на деревах. Назвіть характерні ознаки березня.

Слайд 4

Квітень. Про який місяць говорять, що він «переплітає трохи зими, трохи літа»? Поява листя на деревах і кущах. Назвіть характерні ознаки квітня.

Слайд 5

Травень. Про який місяць говорять, що він «літо у гості закликає»? Цвітіння садів. Назвіть характерні ознаки травня.

Слайд 6

Тривалість дня збільшується, а ночі – зменшується. Як змінюється тривалість дня весною? 23 березня. Назвіть день весняного рівнодення.

Слайд 7

Сокорух, розвиток бруньок, ирозпускання листків, цвітіння. Назвіть весняні явища в житті рослин? Рання весна ( (весна світла), справжня весна (весна води, розквіт весни (зелена весна). На які три періоди поділяють весну?

Слайд 8

Ліщина. Який кущ першим зацвітає навесні? З берези. З якого дерева люди збирають сік?

Слайд 9

Трав’янисті рослини, що квітують до розпускання листків на березі і черемшині. Які трав’янисті рослини належать до ранньоквітучих? Трав’янисті рослини, що зацвіли після розпускання листків на березі та черемсі. Які трав’янисті рослини належать до пізньоквітучих?

Слайд 10

Підсніжник, сон – трава, горицвіт. Які весняні квіти занесені до Червоної книги України? «…не любить.»; «…не збереш, узимку заплачеш.». Продовж народні приказки: «Весна ледачого…»; «Весною не посієш – восени…»

Слайд 11

Молодці !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство