Весна в неживій природі та в житті рослин
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Весна в неживій природі та в житті рослин 2 клас, за підручником І. Грущинської « Природознавтсво» Погонець Лариса Михайлівна учитель початкових класів Червонозабійницької СЗШ Криворізького району Дніпропетровської області Україна
Березень, квітень, травень. Назви весняні місяці. Танення снігу, скресання криги на водоймах,льодохід, повінь. Назвіть характерні ознаки весни в неживій природі.
Березень.. Про який місяць говорять, що він «віником зиму вимітає»? Початок сокоруху на деревах. Назвіть характерні ознаки березня.
Квітень. Про який місяць говорять, що він «переплітає трохи зими, трохи літа»? Поява листя на деревах і кущах. Назвіть характерні ознаки квітня.
Травень. Про який місяць говорять, що він «літо у гості закликає»? Цвітіння садів. Назвіть характерні ознаки травня.
Тривалість дня збільшується, а ночі – зменшується. Як змінюється тривалість дня весною? 23 березня. Назвіть день весняного рівнодення.
Сокорух, розвиток бруньок, ирозпускання листків, цвітіння. Назвіть весняні явища в житті рослин? Рання весна ( (весна світла), справжня весна (весна води, розквіт весни (зелена весна). На які три періоди поділяють весну?
Трав’янисті рослини, що квітують до розпускання листків на березі і черемшині. Які трав’янисті рослини належать до ранньоквітучих? Трав’янисті рослини, що зацвіли після розпускання листків на березі та черемсі. Які трав’янисті рослини належать до пізньоквітучих?
Підсніжник, сон – трава, горицвіт. Які весняні квіти занесені до Червоної книги України? «…не любить.»; «…не збереш, узимку заплачеш.». Продовж народні приказки: «Весна ледачого…»; «Весною не посієш – восени…»
Схожі презентації
Категорії