X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ритмічність у природі

Завантажити презентацію

ритмічність у природі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ритмічність у природі

Слайд 2

Природні біоритми Ритмічність функцій живих організмів визначається природними ритмами. Обертання Землі навколо Сонця має період в один рік, обертання Землі навколо своєї осі - період у 24 години, обертання Місяця навколо Землі - 28 днів. Ці ритмічні процеси призводять до коливань освітлення, температури, вологості, електромагнітного поля, які є показниками часу для «біологічного годинника» живих організмів.

Слайд 3

Природні біоритми - річні; - сезонні; - місячні; - добові; - припливно-відпливні.

Слайд 4

Людина і природа Взагалі, природа і людина чимось схожі. Люди мають різні періоди, наприклад: удачі і невдачі. Людина і природа постійно змінюються, але в природі все упорядковано, маю на увазі, пори року та інше, а в нас - хаотичність у відчуттях і поведінці.

Слайд 5

Ритмічність у природі Природна система характеризується властивими їй просторовими і тимчасовими ритмами. Під просторовими ритмами розуміють особливості будови системи: розміщення в просторі її частин, форму і симетрію. Звернути вашу увагу я хочу та те, чому змінюються пори року і відлітають птахи у теплі краї.

Слайд 6

Чотири пори року Я хочу розповісти про чотири пори року. Для тих, хто не пам’ятає – це весна, літо, осінь, зима. І ще, – людське життя схоже на чотири пори року.

Слайд 7

Почнемо із зими Зима. Чому я почала саме із зими? Насправді, хочу «з холоду перейти в тепло». Та по правді, все одно і так все міняється по колу.

Слайд 8

Зима - це період, в який майже все завмирає, замерзає, і природа нам це показує. Кожен спостерігає за цим по мірі того, скільки живе. Так само й ми, коли промерзли, то ніби паралізовані.

Слайд 9

Весна Весна! В цю пору починає все цвісти. Ви це знаєте. Принаймні, цвісти буде те, що вижило. І це красиво! Ви коли-небудь помічали цю красу? Вкушали цей запах, запах весни, а разом з нею природи. Люди також веселішають і чекають свят.

Слайд 10

Літо Чим ж так приваблює нас літо? Запитання, можливо не дуже варте уваги. Всі знають, що літо - це сонце, тепло. Природа набирає сил, цвіте багато квітів

Слайд 11

Осінь Осінь – це єдина пора року, яка стоїть між теплом і холодом. Тому, напевно, вона трохи радісна і трохи сумна. Природа готується до зими, а людське око радіє від червоно-оранжево-жовтої гами на деревах і на землі під ногами.

Слайд 12

Осінь – це зупинка і підведення підсумків. Після роботи на полях завжди настає момент, коли ми відпочиваємо в красивому саду, куштуючи плоди, милуємось осінньою порою.

Слайд 13

Пори року

Слайд 14

Міграція птахів Переліт птахів — щорічне переміщення або переселення птахів на відносно великі відстані, пов'язане із сезонною зміною екологічних або кормових умов.

Слайд 15

Міграції на великі відстані Багато качок, гусей і лебедів є перелітними птахами. Вони мігрують лише настільки, наскільки необхідно уникнути замерзлих водойм своїх північних районів гніздування.

Слайд 16

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство