X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Педагогічні програмні засоби: Природознавство 3 клас

Завантажити презентацію

Педагогічні програмні засоби: Природознавство 3 клас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Початкова школа – ХХІ сторіччя Педагогічні програмні засоби: Природознавство 3 клас Природознавство 4 клас

Слайд 2

Слайд 3

Позитивне Педагогічний програмний засіб «Природознавство, 3 клас» розроблено згідно з чинною навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів «Я і Україна. Природознавство» в 3 кл. (авт. Байбара Т.М., Бібік Н.М., 2003р.). дотримання вимог Державного стандарту початкової загальної освіти; навчальний матеріал структурований за темами і уроками; ППЗ забезпечує можливість організації самостійної роботи на уроці і вдома; завдання для практичних робіт розроблені з урахуванням принципів науковості, доступності та спонукають учнів до дослідницької діяльності; висока якість ілюстративного матеріалу і узагальнювальних схем; найціннішим є змодельовані природні процеси та явища.

Слайд 4

Негативне матеріали не забезпечують мотивації навчальної діяльності школярів; низька якість тестових завдань; технічні недоліки (не працюють тести); відсутні різнорівневі завдання; мало інформації для допитливих.

Слайд 5

Тема 1. Нежива природа (10 уроків + тестові завдання для підсумкового контролю (1, 2 варіанти))

Слайд 6

Слайд 7

Висновки: Апробований ППЗ забезпечує матеріалами для якісної підготовки до уроків, активізує пізнавальний інтерес учнів до вивчення природознавства. Але в рубриці «Перевірте свої знання» недостатньо надано завдань щодо організації творчої діяльності учнів, розв’язання проблемних завдань. Бажано урізноманітнити запитаннями, що формують вміння робити самостійні висновки, виявляти залежності, оцінювати певні предмети і явища. Необхідно виправити помилки, допущені в процесі викладення матеріалу. Обсяг матеріалу уроків 1, 7, 8, 10 досить великий, який важко якісно засвоїти в рамках одного уроку, добре, якби викладений матеріал поділити на додаткові години.

Слайд 8

Загальна оцінка – 3,8 Важливо, що засіб дає можливість кожному учневі самостійно перевіряти свої знання, здійснювати самооцінювання, формує вміння робити схематичні записи (моделювати), спостерігати за неживою і живою природою, краще засвоювати матеріал, що вивчається. Висновки:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство