X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке шлюб і сімя

Завантажити презентацію

Що таке шлюб і сімя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке сім'я і шлюб

Слайд 2

Що таке сім'я і шлюб

Слайд 3

Основні джерела 1 січня 2008 28 червня 1996

Слайд 4

Сімейний кодекс України ст. 3. Сім'я Сім'я створюється на підставі Шлюбу Кровного споріднення Усиновлення та інших підставах не заборонених законом

Слайд 5

Шлюб

Слайд 6

Кровне споріднення

Слайд 7

Усиновлення та на інших підставах не заборонених законом

Слайд 8

Сімейний кодекс України ст. 4. Право на сім'ю 1. Особа, яка досягла шлюбного віку, має право на створення сім’ї. У випадках, передбачених частиною другою статті 23 цього Кодексу, сім’ю може створити особа, яка не досягла шлюбного віку. 2. Сім’ю може створити особа, яка народила дитину, незалежно від віку. 3. Кожна особа має право на проживання в сім’ї. Особа може бути примусово ізольована від сім’ї лише у випадках і в порядку, встановлених законом. 4. Кожна особа має право на повагу до свого сімейного життя.

Слайд 9

Конституція України ст. 51 Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. ...Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Слайд 10

“Я маю намір у майбутньому... ...створити сім’ю, тому що... ...залишитися незаміжньою (неодруженим), тому що...

Слайд 11

Сімейний Кодекс України Стаття 21 Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану.

Слайд 12

Умови укладання шлюбу Шлюбний вік. Добровільність шлюбу - шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Одношлюбність - жінка та чоловік можуть одночасно перебувати лише в одному шлюбі.

Слайд 13

ОРАЦС

Слайд 14

Сімейний Кодекс України. Глава 4. Державна реєстрація шлюбу. 1. Заява про реєстрацію шлюбу. 2. Взаємна обізнаність наречених про стан здоров'я. 3. Реєстрація шлюбу після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу. 4. Шлюб реєструється у приміщенні органу державної реєстрації актів цивільного стану. 5. Наречені мають право обрати прізвище одного з них як спільне прізвище подружжя або надалі іменуватися дошлюбними прізвищами. 6. Державна реєстрація шлюбу засвідчується Свідоцтвом про шлюб.

Слайд 15

Слайд 16

Вінчання

Слайд 17

Недійсним є шлюб Зареєстрований з особою яка перебуває одночасно в іншому зареєстрованому шлюбі. Між особами, які є родичами прямої лінії споріднення. З особою, яка визнана недієздатною.

Слайд 18

За рішенням суду Шлюб був зареєстрований без вільної згоди жінки або чоловіка. Шлюб є фіктивним.

Слайд 19

Цивільний шлюб??????

Слайд 20

Розлучення

Слайд 21

Слайд 22

Сімейне майно Стаття 60. Підстави набуття права спільної сумісної власності подружжя 1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини самостійного заробітку

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство