X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дисциплінарні правопорушення у закладах охорони здоров’я

Завантажити презентацію

Дисциплінарні правопорушення у закладах охорони здоров’я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дисциплінарні правопорушення у закладах охорони здоров’я Виконав: Студент 2-Б л/с Кравченко Богдан

Слайд 2

Дисциплінарна відповідальність медичного працівника — це окремий варіант юридичної відповідальності, яка настає у випадку порушення трудових обов'язків. Слід особливо підкреслити, що мова йде саме про порушення трудових обов'язків медичного працівника. Причому, якщо розглядати дані порушення, то дисциплінарна відповідальність - найменш суворий варіант.

Слайд 3

Дисциплінарна відповідальність медичних працівників настає при порушенні вимог трудового законодавства. Нормативно-правову базу дисциплінарної відповідальності медичних працівників складають:

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Стаття 147. КЗпП Стягнення за порушення трудової дисципліни За порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано тільки один з таких заходів стягнення: 1) догана;

Слайд 7

2) звільнення. Законодавством, статутами і положеннями про дисципліну можуть бути передбачені для окремих категорій працівників й інші дисциплінарні стягнення.

Слайд 8

Штрафи не передбачені чинним трудовим законодавством ! !

Слайд 9

Медичний працівник зобов’язаний: Ст.139 КЗпП - чесно і сумлінно працювати; - своєчасно і точно виконувати розпорядження власника або уповноваженого ним органу; - дотримуватися трудової і технологічної дисципліни; - дотримуватися вимог нормативних актів про охорону праці; - дбайливо ставитися до майна власника, з яким укладено трудовий договір.

Слайд 10

У зв’язку з цим за недотримання будь-якого з перелічених обов’язків медичний працівник може бути притягнений до дисциплінарної відповідальності. Протиправною є поведінка (тобто дії або бездіяльність) працівника, яка не відповідає встановленим правилам. Наприклад :

Слайд 11

Запізнення на роботу

Слайд 12

Прогул

Слайд 13

Поява на роботі в стані алкогольного сп’яніння

Слайд 14

Протиправними також є відмова від виконання законного розпорядження керівника закладу охорони здоров’я (роботодавця), недотримання правил роботи на відповідному устаткуванні, правил зберігання сильнодійних речовин, а також отруйних, наркотичних речовин тощо.

Слайд 15

У ст. 148-150 КЗпП визначено принципи накладання дисциплінарного стягнення у сфері медичної діяльності.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Правознавство