X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація шкільної бібліотеки Харківського ліцею №89

Завантажити презентацію

Презентація шкільної бібліотеки Харківського ліцею №89

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Не оминайте наш поріг, Беріть скарби нетлінні в руки. Нема прекрасніших доріг, Ніж в цей вселюдський храм науки.

Слайд 2

Шкільна бібліотека – центр навчально-виховного процесу, обслуговує учнів, вчителів, батьків. Вони часто звертаються до бібліотекаря з різними питаннями, своїми проблемами. Бібліотека для них – це своєрідний оазис для думок, аптека для душі.

Слайд 3

Структура бібліотеки:

Слайд 4

Жукова Ірина Юріївна Закінчила Харківський Державний інститут культури. Добула професію бібліотекаря-бібліографа. В ліцеї працює 2 роки. Тема, над якою працює: “Майстер бібліотечної справи” Кредо: іти в ногу з часом.

Слайд 5

Бібліотечний фонд

Слайд 6

Основні показники роботи бібліотеки (читачі)

Слайд 7

Слайд 8

Для мене книга – світло дня, Для мене книга – зорі ночі... Моя сім'я, моя рідня, мій розум, серце, мої очі...

Слайд 9

Слайд 10

В 2008 році Головне Управління освіти і науки Харківської міської ради надало бібліотеці нашого ліцею сучасний комп’ютер. В 2009 році встановлено бібліотечну програму “Шкільна Бібліотека. Бібліотечний фонд підручників” для автоматизації роботи з обліку учбової літератури. До програми занесено фонд підручників. Бібліотека ліцею підключена до інформаційної мережі Інтернет.

Слайд 11

Читальний зал поєднаний з абонементом. Це приміщення для виконання домашніх завдань, написання рефератів, роботи в Інтернеті, ознайомлення вчителів з періодичними виданнями та комфортне місце для відпочинку.

Слайд 12

Слайд 13

Учні 5-А класу

Слайд 14

Ласкаво просимо завітати до нас! Без книги я не проживу, Вже як без вирію лелека... Я і крізь вічність оживу В отім святім – бібліотека. Бібліотека... Тиша.. Століття... Тут книги розумні спокійно живуть У тихій величній світлиці.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо