X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація Полтавського музею авіації та космонавтики

Завантажити презентацію

Презентація Полтавського музею авіації та космонавтики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕТАНТАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО МУЗЕЮ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ

Слайд 2

Есть в нашем городе и скверы, и фонтаны, Он в буйной зелени весенней утонул. На тихой улице Полтавской, где каштаны Несут у здания почетный караул, Открыт музей о космосе, о людях, Чьей славе жить начертано в веках. И тем горды мы несказанно будем, Что сможем рассказать о земляках. Материал здесь собран по крупицам О наших выдающихся творцах, Придя в музей, нетрудно убедиться: Их след в людских останеться сердцах. Засядько, Челомей, Победоносцев... - Плеяда гениальных велика. Здесь самолеты есть, ракетоносцы И трасса на Луну Кондратюка. И наше в том теперь предназначенье, Чтоб вызвать масс широкий интерес К тем, кто когда-то доказал - ученье Всегда успешно двигает прогресс.

Слайд 3

ПЕРШИЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Експозиція 1-го – ввідного – залу розпочинається саме з висветлення прагнення людини зрозуміти та завоювати небо і космос, яке ніколи не залишало її.

Слайд 4

Макет першого штучного супутника Землі на тлі атласу зоряного неба Яна Гевелія. Виконуючи обіцянку “надати допомогу… експонатами”, НВО “Енергія” передало до музею макет штучного супутника Землі у натуральну величину.

Слайд 5

ДРУГИЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Піонери вітчизняного ракетобудування, повітроплавання та авіації: О.Д.Засядько, О.М.Кованько, О.Ф.Можайський, брати Касяненки, Г.Є.Котельников та інші.

Слайд 6

Фрагмент кабінету конструктора О.Д.Засядька. Народився О.Д.Засядько в Гадяцькому повіті Полтавської губернії, в урочищі Засядьківщина поблизу с. Лютенки. Закінчив 2-й Артилерійський та Інженерний кадетський корпус у Санкт-Петербурзі.

Слайд 7

ТРЕТІЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Його експозиція присвячена життю та діяльності одного з піонерів теоретичної космонавтики Ю.В.Кондратюка, чиє ім’я поставлено в ряд з іменами фундаторів світової космічної науки.

Слайд 8

21 червня (9 – за ст. ст.)1897р. в Полтаві народився Олександр Гнатович Шаргей. Рано осиротів, ріс у родині бабусі і не рідного дідуся. Навчався у 2-й Полтавській чоловічій гімназії.

Слайд 9

Розділ експозиції “Ідеї Ю.Кондратюка у космонавтиці ” . Однією з головних його ідей вважається запропонована ним схема польоту КК з людиною на борту до інших небесних тіл з використання посадкового модуля.

Слайд 10

ЧЕТВЕРТИЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Експозиція має назву “ Авіабудівництво на Полтавщині ’’. У небі Великої Вітчизняної війни. XXст. ввійде в історію цивілізації століттям підкорення повітряного океану. Стрибок, що його зробило людство за 100 років – від перших незграбних апаратів до надзвукових літаків та космічних апаратів – неймовірний.

Слайд 11

Авіаційна історія Полтавського регіону налічує майже 100 років. Вона розпочалася з відкриття в 1910 р. аероклубу в Полтаві. Невдовзі Полтава стала вузловою повітряною станцією в Україні. З того часу до початку 1990-х рр. Полтавський аеродром та аеропорт активно експлуатувалися.

Слайд 12

Макети літаків, зразки авіаційної техніки та приладів.

Слайд 13

П’ЯТИЙ ЕКСПОЗИЦІЙНИЙ ЗАЛ Меморіал В.М.Челомея – академіка, генерального конструктора ракетно-космічної техніки. Від “ГИРД-09” до “катюші” – Ю.О.Победоносцев. Експозиція присвячена вченим, інженерам, фахівцям у галузі ракетно-космічної науки і техніки, доля яких пов’язана з Полтавським краєм, важливим подіям у ракетно-космічній історії XX ст., що відбувалися і на Полтавщині зокрема.

Слайд 14

Фрагмент СШ №10 у Полтаві та меморіальна дошка на честь В.Челомея на фасаді школи.

Слайд 15

Фрагмент робочого кабінету В.М.Челомея. З і’ям Челомея пов’язана ціла епоха в ракетній техніці, в освоєнні космосу, епоха, яка продовжується і нині. Перші маневруючи супутники, ракети-носії “Протон” та інша космічна техніка задумані й народжені в його конструкторському бюро.

Слайд 16

Розділ присвячений створенню та застосуванню ракети “ГИРД-09” та “катюші”

Слайд 17

Експозиція музею розміщена в п’яти залах. Тут зібрані унікальні матеріали з найбільш значних подій в авіаційній і ракетно-космічних галузях. Широко висвітлюються матеріали про визначних людей, які вперше в світі заявили про досягнення у галузях авіації та космонавтики. Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких повязана з нашим краєм.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо