X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо школи

Завантажити презентацію

Портфоліо школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ГІМН УЧНІВ КЗО “СЗШ №91” ДМР 91-а школа – це дорога в майбуття. Розсипається довкола юне радісне життя. Тут ми робим перші кроки у життя – великий світ. Тут вивчаємо науки одинадцять славних літ. 91-а школа - Наша юність і політ, Не забудемо ніколи, Що дає дорогу в світ.

Слайд 3

ДИРЕКТОРИ, ЩО СТВОРЮВАЛИ ІСТОРІЮ ШКОЛИ Директор СЗШ №91 в 1947-1951 р. р. Директор СЗШ №91 в 1981-1986 р. р. Директор СЗШ №91 в 1972-1981 р. р. Директор СЗШ №91 в 1951-1965 р. р. Директор СЗШ №91 в 1965-1972 р. р.

Слайд 4

Директор СЗШ №91 з 1993 р., ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ ВІН ТВОРИТЬ СЬОГОДЕННЯ ШКОЛИ Директори школи 1986 -1993 років Фелоненко Н.Г. та Виборова С.Є.

Слайд 5

КОМАНДА 91 НАША ШКОЛА— ВЫСШИЙ КЛАСС! В ДЕВЯНОСТО ПЕРВОЙ УЧАТ НАС! ПРАЗДНИК В ШКОЛЕ КАЖДЫЙ ДЕНЬ: В НЕЙ УЧИТЬСЯ НАМ НЕ ЛЕНЬ. НАШИ ДЕТИ ВСЕХ УМНЕЙ. НЕ НАЙДЕШЬ ТЫ ИХ СИЛЬНЕЙ. ХОЧЕШЬ УБЕДИТЬСЯ САМ, ПРИХОДИ СКОРЕЕ К НАМ. ВСТРЕТИМ С ЛАСКОЙ И ТЕПЛОМ. ПРИХОДИ В НАШ ШКОЛЬНЫЙ ДОМ!!!   Бабченко Игорь 11-Б класс, 2006 год

Слайд 6

Рідна школа розквітала, разом з нею квітли ми (спогади учениці минулих років Зінової Валентини Василівни, нині нашої вчительки фізики) 60 лет - большой срок Сколько событий произошло за этот период! Что-то забылось, но многое осталось в нашей памяти и стало историей. При Евгении Федоровиче Штемлере, возглавившем школу в 1965 году. Она становится центром жизни детей поселка. Задача коллектива – сделать школу не только местом учебы, но и вторым домом.  В это же время в школе был оформлен уникальный по тем временам кабинет математики. Учитель Олег Васильевич Тарасов создал собственную систему подготовки и опроса учащихся. А классная доска была в виде эскалатора, учителю и ученикам очень удобно было возвращаться к предыдущим записям. На базе этого кабинета в школе работала киностудия «Веснянка».  Фільми цієї кіностудії займали I-і місця в районі, місті, були призерами Всеукраїнських конкурсів. Роботою керував Тарасов Олег Васильович - математик, який знав ще й фізику, хімію, літературу, три іноземні мови, музику. На перервах на II поверсі він завжди грав на фортепіано твори відомих композиторів.  На даху спортзалу був географічний майданчик, який працював під керівництвом вчителя географії Миронової Галини Дмитрівни.  Вчителем історії працював Ейдельман Аркадій Семенович , який про події ВВВ розповідав не з підручника , а з свого життя. Традиція проводити шкільні вечори до свят залишилась нам у спадок ще з тих далеких 60-70-х. На вечори – зустрічі приходило майже все населення Західного (того часу СШ №91 була одна на масиві), працювала святкова пошта .

Слайд 7

  Рожеві крильця, суконькі блакитні, Такі маленькі, ніжні та тендітні. Співають наймелодійніші пісні, Такі,що не насняться в найказковішому сні. Це феї-чарівниці, Маленькі витівниці. Живуть у школі в нас давно Прийшли до нас чрез вікно. Жили в країні Мудрості, В будинку Блискавичності, Але в один похмурий день, Із вулиці Блакитний Пень Вся чорна,злюща і нудна, Помилка до фей прийшла. Будинок їхній милий, Жовтенький та красивий . Скляний та дуже чистий. На сто шматочків рознесла, Літали феї по Батьківщині, Своїй маленький Україні. Знайшли будиночок маленький, Вже не скляний,але жовтенький. Будинок той є наша школа. Миленька,щира,двоповерхова. І відтепер у нашій школі живуть маленькі чарівниці. Рожеві феї-витівниці. У всьому нам допомагають, Та сумувать не дозволяють. Романченко Лілія, 15 років КЗО «СЗШ №91» ДМР 10 – А клас 2011-212 н.р. Рожеві крильця

Слайд 8

З днем народження мамо Ти берегиня дому, Не знаєш зовсім втоми. Ти завжди працюєш, Тож дозволь тебе поцілувати Та зі святом привітати. Білецька Анастасія, 12 років КЗО «СЗШ № 91» ДМР 7 – Б клас 2011-2012 н.р. Осінь Теплий вересень веде нас до школи , Знову друзі , знову приколи . Свіжий жовтень теж особливий – Має свою він таємничу силу . Він врожай , наче магією , нам дає І тепер у нас овочі є. Червоний листопад приносить радість нам . Ту радість він дає дівчатам й хлопчакам . Білецька Анастасія, 12 років КЗО «СЗШ № 91» ДМР 7 – Б клас 2011-2012 н.р.

Слайд 9

ЕСЛИ ТЫ РЯДОМ Не страшно терять, Когда сердце Не может понять Время смерти. Не страшно летать, Когда солнце Не может светить – Счастье наше. Не страшно мечтать, Когда мысли Не могут пронять Твое тело. Не страшно гореть, Когда душу Не может принять Бог и дьявол. Не страшно любить, Когда крылья Несут твою душу – Сладки мысли. Не страшно, если рядом ты! Ботвинцева Анна, 15 лет КЗО «СЗШ №91» ДМР 10 А класс 2011-12 уч.г.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

ВИДАВНИЦТВО «ІНТЕЛЕКТ» КЗО “СЗШ №91” ДМР «ОКСАМИТЦІ» №3 2011-2012 н.р. РЕДАКТОРИ ВИПУСКУ: Ботвінцева О.О. –вчитель української мови та літератури; Лаврик О. М. – вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури; КЗО “СЗШ №91” ДМР;

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо