X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПартикаОксана Миколаївна

Завантажити презентацію

ПартикаОксана Миколаївна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зоринська ЗОШ I-III ст. №10 Партика Оксана Миколаївна Вчитель української мови та літератури, педагогічний стаж - 11 років.

Слайд 2

Методична проблема Формування комунікативної компетентності з використанням інтерактивних технологій.

Слайд 3

У своїй роботі додержуюсь таких принципів: сприйняття дитиною нових знань має бути осмисленим; кожен урок повинен перетворюватись на процес відкриття; проблемність – основний принцип сучасного навчання; Мова і література тісно пов’язані між собою; Література, як і інші види мистецтва, допомагає пізнавати світ; Мова – складна рухлива система, що є засобом спілкування.

Слайд 4

Мета: Виявлення творчого потенціалу учнів, логічного, образного мислення, створення умов для розвитку творчої особистості.

Слайд 5

Слайд 6

Діяльність учня: активна; самостійна; самоосвітня. Результат навчання Рівень компетентності особистості Діяльність учителя: організаторська; управлінська; консультативна.

Слайд 7

Тема: Ольга Кобилянська – робітниця свого народу, пишна троянда в саду української літератури. Життєвий і творчий шлях письменниці.

Слайд 8

I. Організаційний момент Привітання з класом.

Слайд 9

II. Мотивація навчальної діяльності Мета уроку: ознайомитись з основними віхами життєвого і творчого шляху О.Кобилянської; розвивати усне мовлення; працювати в групах; вдало робити висновки.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Заключення У вчителя призначення важливе Виховувати в кожному людину, Посіяти в серця духовні сили, Любов і гордість за свій край і Батьківщину...

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо