X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Харукі Муракамі

Завантажити презентацію

Харукі Муракамі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харукі Муракамі

Слайд 2

Харукі Муракамі (яп. 村上 春樹; 12 січня, 1949, Кіото) — японський письменник і перекладач.

Слайд 3

Народився Муракамі 1949 року, в Кіото, але дитинство провів у портовому місті Кобе. Змалку читав твори англійських письменників, спілкувався з іноземцями і ще в молодості зрозумів, що японська література потребує серйозної модернізації.

Слайд 4

В 1950 сім'я письменника переїхала до м. Асія — передмістя порту Кобе (префектура Хьоґо). В 1974 році він відкрив свій джаз-бар "Пітер Кет". Одружений, дітей не має, захоплюється марафонським бігом.

Слайд 5

На початку 1990-х вів ток-шоу для опівнічників на одному з комерційних каналів в Токіо, розмовляв про західну музику й субкультуру. Випустив кілька фотоальбомів і путівників по західній музиці, коктейлях і кулінарії. Відомий своєю колекцією з 40 тисяч джазових платівок.

Слайд 6

Муракамі переклав з англійської на японську ряд творів Френсіса Скотта Фіцджеральда, Трумена Капоті, Джона Ірвинга, Джерома Селінджера та інших американських прозаїків кінця XX століття, а також казки ван Альсбурга й Урсули Ле Ґуїн.

Слайд 7

Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо