X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Харукі Муракамі"

Завантажити презентацію

"Харукі Муракамі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харукі Муракамі

Слайд 2

Біографія Народився Муракамі 1949року, в Кіото, але дитинство провів у портовому місті Кобе. Змалку читав твори англійських письменників, спілкувався з іноземцями і ще в молодості зрозумів, що японська література потребує серйозної модернізації.

Слайд 3

Дід Муракамі Харукі — буддійский священик, утримував невеликий храм. Батько викладав у школі японську мову й літературу, а у вільний час також займався буддійським просвітництвом. Муракамі навчався за фахом "класична драма" на відділенні театральних мистецтв університету Васеда. В 1950 сім'я письменника переїхала до м. Асія — передмістя порту Кобе (префектура Хьоґо). В 1974 році він відкрив свій джаз-бар "Пітер Кет". Одружений, дітей не має, захоплюється марафонським бігом.

Слайд 4

Університет Весада

Слайд 5

На початку 1990-х вів ток-шоу для опівнічників на одному з комерційних каналів в Токіо, розмовляв про західну музику й субкультуру. Випустив кілька фотоальбомів і путівників по західній музиці, коктейлях і кулінарії. Відомий своєю колекцією з 40 тисяч джазових платівок.

Слайд 6

В 1982 році за роман «Погоня за вівцею» Муракамі був визнаний гідним литературної премії Номі для письменників-початківців. Його наступний роман «Країна Чудес без гальм і кінець світу» одержав в 1985 році престижну премію Танідзакі. В 1996 році за книгу «Хроніки механічного птаха» письменник був нагороджений літературною премією Йоміурі.

Слайд 7

Романи: Пінбол 1973 – 1980р. На південь від кордону, на захід від сонця – 1992р. Кафка на пляжі – 2002р.

Слайд 8

1Q84 – 2009р. 2013р.- «Безбарвний Цукуру Тасакі та рік його паломництва». Та багато інших.

Слайд 9

Збірки оповідань: TV-Люди – 1990р. Привиди Лексінгтона – 1996р. Всі божі діти можуть танцювати – 2000р.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література