X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
АРТ-ЛІНІЯ

Завантажити презентацію

АРТ-ЛІНІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РА «АРТ-ЛІНІЯ» www.artliniya.in.ua

Слайд 2

Ваш стиль в рекламі! Про нас Ми молоді, талановиті та професіонали своєї справи Ми втілюємо в життя найбільш неординарні ідеї Вміємо слухати та прислухатись Отримуємо задоволення не просто від процесу, а від отриманого результату Цінуємо Ваш час та гроші Максимально швидкий прорахунок замовлення Роботу з професійним менеджером Дотримання термінів та гарантія якості Додрукарська адаптація макетів Доставка готової продукції Кожен наш клієнт отримує наступні переваги:

Слайд 3

Наші клієнти Ваш стиль в рекламі!

Слайд 4

Ми пропонуємо вам: Дизайнерські послуги Розробку та виготовлення зовнішньої реклами Всі види поліграфічної продукції Шикороформатний друк Найрізноманітнішу сувенірну продукцію Паперові та поліетиленові пакети, упаковку Ваш стиль в рекламі!

Слайд 5

Дизайнерські послуги: Розробка фірмового стилю Розробка дизайну всіх видів макетів Адаптація готових макетів до друку Ваш стиль в рекламі!

Слайд 6

ПОРТФОЛІО Дизайн

Слайд 7

Ваш стиль в рекламі! ДИЗАЙН

Слайд 8

Ваш стиль в рекламі! ДИЗАЙН

Слайд 9

Ваш стиль в рекламі! ДИЗАЙН

Слайд 10

Ваш стиль в рекламі! ДИЗАЙН

Слайд 11

Розробка та виготовлення зовнішньої реклами: Різні види світлових та несвітлових вивісок Брендування вітрин та автомобілів Інформаційні стенди та кутки споживача Лайтбокси Штендери та ін. Ваш стиль в рекламі!

Слайд 12

ПОРТФОЛІО Зовнішня реклама

Слайд 13

Ваш стиль в рекламі! ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Слайд 14

Ваш стиль в рекламі! ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Слайд 15

Поліграфічна продукція: Візитки, флаєри, буклети Брошури, каталоги, ділові щоденники Блокноти, папки, конверти, фірмові бланки Меню, запрошення, листівки Пластикові та скретч-картки Воблери, підставки під посуд Квартальні, настільні та кишенькові календарі Ваш стиль в рекламі!

Слайд 16

ПОРТФОЛІО Поліграфічна продукція

Слайд 17

Ваш стиль в рекламі! ПОЛІГРАФІЧНА ПРОДУКЦІЯ

Слайд 18

Ваш стиль в рекламі! ПОЛІГРАФІЧНА ПРОДУКЦІЯ

Слайд 19

Широкоформатний друк: Друк на банерній тканині Друк на сітці One Vision Way Друк на холсті Друк на самоклеючій плівці Друк на тканині та шпалерах Ваш стиль в рекламі!

Слайд 20

ПОРТФОЛІО Широкоформатний друк

Слайд 21

Ваш стиль в рекламі! ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Слайд 22

Ваш стиль в рекламі! ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Слайд 23

Сувенірна продукція з Вашим логотипом: Ручки, чашки, флешки Футболки, кепки, куртки Візитниці, бейджі, брелки Магніти, прапори, парасолі, вимпели Годинники, рулетки, монетниці Серветки, сірники, запальнички Ваш стиль в рекламі!

Слайд 24

ПОРТФОЛІО Сувенірна продукція

Слайд 25

Ваш стиль в рекламі! СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Слайд 26

Ваш стиль в рекламі! СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Слайд 27

Пакети та упаковка Поліетиленові пакети типу «банан» та «майка» Паперові пакети з крейди та крафту Упаковка з крейди та картону Ваш стиль в рекламі!

Слайд 28

ПОРТФОЛІО Пакети та упаковка

Слайд 29

Ваш стиль в рекламі! ПАКЕТИ ТА УПАКОВКА

Слайд 30

Ваш стиль в рекламі! ПАКЕТИ ТА УПАКОВКА

Слайд 31

Наші контакти: Дякуємо за увагу. З повагою, колектив РА «АРТ-ЛІНІЯ» 79017, Львів, вул. Керченська, 8 РА «АРТ-ЛІНІЯ», Тел./факс: +38 (032) 232-29-18 e-mail: stylepromotion@gmail.com www.artliniya.in.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо