X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Андреналін-сіті

Завантажити презентацію

Андреналін-сіті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація та проведення святкування Дня народження

Слайд 2

У серпні 2009 року в Луцьку відкрився спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті», який пропонує мешканцям та гостям міста такі види активного відпочинку: Картинг-центр “Адреналін” Дитячий картодром (для дітей від 7 до 12 років) Дитячий електрокартодром (для дітей від 3 до 6 років) Пейнтбол Пневматичний тир Інтерактивний мультимедійний тир Екстремальний велодром Настільний теніс Риболовля Футбольний, волейбольний, тенісний майданчики (роздягальня, душова кімната) Торгово-прокатна зона (спортивне та туристичне спорядження) Мілітарі-бар “Гарнізон” (бліндажі біля озера, польова кухня, дартс, настільний футбол, широкоформатний екран для перегляду спортивних змагань та ін.)

Слайд 3

Слайд 4

Спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті» пропонує Вам яскраво відсвяткувати свій День народження! Ми підготуємо для Вас не тільки чудове застілля, а й ефектну святкову програму зі спортивними розвагами. Вечірка у стилі «Мілітарі» або «Екстрім», змагання серед гостей на спеціальний приз від іменинника, несподівані повороти подій під час святкування. Спортивно-розважальна дирекція СРК «Адреналін Сіті» пропонує Вам кілька стандартних сценаріїв свята: СРК «Адреналін Сіті»

Слайд 5

Збір гостей на території відпочинкового комплексу «Гарнізон». Ведучий проголошує готовність до параду на честь іменинника, який одягнений у військову форму і приймає цей парад. Після особистих привітань головний герой свята запрошує усіх за стіл, де на гостей чекає кілька розваг на кшталт розписати побажаннями імениннику військову каску, промовити тост з побажаннями у військовому стилі, на аркуші картону створити маркерами ескіз ордену, на який заслуговує іменинник. Між заходами до столу аніматори запропонують Вам конкурси типу «Врятуй іменинника» (на великому аркуші паперу надруковане обличчя героя свята, навколо якого картинки із зображеннями злочинців, яких потрібно підстрелити з пневматичної зброї), «Живий подарунок» (виловити рибину, яку потім приготують кухарі «Гарнізону» та подадуть імениннику), «Заради…!» (зробити будь-яке яскраве дійство – проспівати, затанцювати, продекламувати вірш тощо – і присвятити його імениннику). На завершення святкового вечору – феєрверк та салют, із врученням відзнак усім гостям в яких буде визначене, що вони були присутні на цій події. Вечірка в стилі «Мілітарі»

Слайд 6

Збір гостей в приміщенні картодрому. Іменинник виїжджає до них на карті у супроводі пілотів СРК «Адреналін Сіті». Герой свята пропонує провести невеличкі змагання, за які він вручить переможцю спеціальний приз від себе. Поки бажаючі беруть участь у перегонах, інші мають можливість постріляти у мультимедійному тирі. В зоні бару «Піт Стоп» працює невеличкий фуршетний стіл. Коли змагання завершуються, іменинник запрошує усіх до відпочинкового комплексу «Гарнізон», де продовжується святкування. Під час застілля гостей розважає майстер жонглювання холодною зброєю, а між підходами до столу на майданчику перед «Гарнізоном» розгорнеться файер-шоу. Майстер запропонує бажаючим спробувати власні сили на спеціальному інвентарю для тренування. На завершення святкового вечору – феєрверк та салют. Вечірка в стилі «Екстрім»

Слайд 7

Це стандартні сценарії, які для Вас може реалізувати спортивно-розважальна дирекція СРК «Адреналін Сіті». Ми можемо ввести будь-які зміни до них або створити ексклюзивне свято саме для Вас. Не забудемо і про дітей, які будуть відпочивати разом з Вами. Обирайте тему, напрямок, телефонуйте нам і Ваш День народження усі будуть згадувати, як феєричне, яскраве, надзвичайне свято! СРК «Адреналін Сіті»

Слайд 8

Спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті» м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 Тел.: довідка: 0332 78 72 20, 063 184 62 90 Спортивно-розважальна дирекція: 066 360 11 95 www.adrenalin.lutsk.ua Контактна інформація

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо