X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Війна як злочин проти довкілля

Завантажити презентацію

Війна як злочин проти довкілля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Війна як злочин проти довкілля” Презентація на тему: Виконала: Гончарова Н.

Слайд 2

Підраховано вченими, що за останні 6000 років люди жили в мирі всього 292 роки. Найбільший збиток природі був нанесений у війнах XX століття. Дві найважливіших обставини, що визначили це - могутні снаряди, гармати, бомби і двигуни.

Слайд 3

Наприкінці XIX століття на зміну паровим двигунам прийшли турбіни і двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на нафті. Йдучи на дно нові кораблі залишали величезні плями нафти на поверхні і труїли природну фауну масою отруйних синтетичних речовин.

Слайд 4

Найбільш істотним в розвитку озброєнь у XX столітті є те, що з'явилися нові види озброєнь - що називаються зброєю масового знищення. Це хімічна, бактеріологічна та атомна зброя. Ядерна зброя характеризується великою потужністю і різною вражаючою дією, яка визначається впливами на навколишнє середовище ударної хвилі, радіаційного випромінювання, проникаючої радіації, радіоактивного зараження і електромагнітного імпульсу.

Слайд 5

Хімічна зброя призначена для отруєння біосфери за допомогою бойових отруйних речовин — газів, рідини або твердих речовин. Хімічні отруйні речовини здатні укорінюватися і пересуватися по трофічних ланцюгах, створюючи високу токсичну небезпеку для життєдіяльності організмів. Речовини негативно впливають на природні екосистеми, викликаючи масові ураження людей, загибель великої частини популяцій будь-яких хребетних тварин, рослин.

Слайд 6

Кількість випробувань хімічної й атомної зброї не йде ні в яке порівняння з кількістю фактів їхнього бойового застосування. Так, атомна зброя застосовувалася лише двічі, а іспитів було більш 2100. Тільки в СРСР їх було проведено близько 740. І на іспитах підривали заряди набагато більшої потужності. Так, на Новій Землі була висаджена воднева бомба потужністю 50 МЕГАТОНН !!! На 400 кілометрів навколо все живе – знищено.

Слайд 7

Бактеріологічною (біологічною) зброєю називають бактеріальні засоби (бактерії, віруси), отрути (токсини), призначені для масового ураження живих організмів. Та найнебезпечнішим є створення “геофізичної” зброї. Міжнародна символіка зброї масового ураження

Слайд 8

Війна це хаос і смерть. Війна шкодить не тільки людству, а й природі - руйнує грунт, вбиває звірів, птахів, риб. При виробництві хімічної й атомної зброї виходить безліч небезпечних речовин, що важко утилізувати і зберігати, та й вони нерідко просто викидаються. Якщо врахувати, що багато хімічних речовин не розпадаються сотнями років - то стає зрозумілим, що військова промисловість закладає міну уповільненої дії під навколишнє середовище.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)