X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентація 3

Завантажити презентацію

презентація 3

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Нехай світлофор, перехід і зупинка, На знаках дорожніх хай кожна картинка Хорошими стануть твоїми знайомими І друзями добрими, вірними, новими.

Слайд 3

Живеш ти у місті, а може в селі, Школярик уже ти, чи поки що – ні – Дорожнії правила обов’язково Повинен, мій друже, ти знать на „зразково”.

Слайд 4

І дяді, і тьоті, і навіть бабусі – Берем всі ми участь в дорожньому русі. Ці правила зовсім, скажу, не нудні, Потрібні вони і тобі, і мені,

Слайд 5

Автобус на зупинці став І пасажирів привітав. Відкрились навстіж двері в ньому: „Ану, хто в парк, а хто – додому?” Автомобіль допомагає Усім, хто дуже поспішає. А ми, аби прибути вчасно, Ці вивчим правила завчасно.

Слайд 6

Безпека руху – то не жарти. Будь обережним і зважай ти: Біжиш, стоїш чи йдеш здалека – Пильнуй всі правила безпеки. Біжить безпечна онде стонога: По тротуару йдуть праві ноги, А по дорозі йдуть ніжки ліві. Але ж там їздять автомобілі!

Слайд 7

Вулиця вітає всіх Чи йде дощ, чи сипле сніг. Для авто й для пішохода В неї всяка є погода. Велосипед придбав ведмідь – Всі подивитися ходіть! А щоби він сказав „дзинь-дзинь”, То не потрібен і бензин.

Слайд 8

Гратися на вулиці цікаво, Гайда, біжимо всі, друзі, жваво! Весело! Та чом же нас не хвалять. Тільки всі машини нам сигналять?

Слайд 9

Ґави на дорозі грались в класики, „Ґав ловили” і точили лясики. Ґвалт, мороки з ними тут мені!.. Схожий ти на них, скажи, чи ні?

Слайд 10

Дороги різні є і всякі, А при дорозі – дорожні знаки. До них ходімо за допомогою, Щоб подружитися з дорогою. Дві смужки обабіч дороги Для того, щоб топали ноги. Зручний тротуар. Хоч зупиняться – З колесами ноги не стрінуться.

Слайд 11

Ему бігла десь чимдуж. Чуєш, правил не поруш! Та пораду цю проґавила, Віслючка ледь не таранила. Ескалатор не спиняється, Знизу вгору піднімається. Зверху вниз теж щогодини Мчать рухливі ці стежини.

Слайд 12

Є різна погода: ллє дощ, в’ється сніг. Машинам теж слизько. Увага для всіх! Ти маєш завжди пам’ятати, мій друже, Дорога в негоду підступна є дуже.

Слайд 13

Жирафчику жезл придбали І рухом командувать дали Щодня як приходить зі школи. Не справжнім лише – іграшковим. Жовте світло! Жди хвилину. І машину і людину Світлофор попереджає: Ти – спинись! А ти – рушаєш!

Слайд 14

Зебра – смужка чорна й біла. Звідкіля сюди прибігла? На асфальті білу путь Також „зеброю” зовуть.

Слайд 15

Ми бігли морозиво їсти в обід, Та ліньки шукати було перехід. А Слоник сказав: „На дорогу раптово Не можна виходити і випадково!”

Слайд 16

Інспектор Лев при виконанні В ДАІ працює на завданні. І жовтий вус весь час покручує: „А хто тут правила порушує?” Ідуть-спішать в садок звірята У супроводі мами й тата. А в місті, щоб не заблудитися, Уважно треба скрізь дивитися.

Слайд 17

Йде сніг! Його чекали дуже! Гайда, бери санчата, друже! Йдемо із гірки мчать щодуху Подалі від швидкого руху.

Слайд 18

Крутиться колесо в шині. Чотири їх є у машині, Для двох в мотоциклі не тісно, А велосипед – триколісний. Колією бігає трамвай. Ти квиток купить не забувай. В нім місця сидячі не даремно – Поступатись старшим – справді чемно.

Слайд 19

Лінія пунктиром пролягає – На два боки трасу розділяє. Щоб авто всі знли: їхать звідки – На дорозі – лінія розмітки.

Слайд 20

Магістраль мигтить машинами, Мчить потоками невпинними. Її можна переходити Лиш мостом чи переходами. Мотоцикл нас примчить В місто чи село за мить. Та є правило відоме: Ним не їздять без шолома.

Слайд 21

Носоріг ніколи не вагається, Він „швидкій”, „пожежній” поступається. Ці авто сигналять і мигають. Бо до когось дуже поспішають. Ніч вмикає фари часті, Пильним будь в цей час на трасі, Бо напруженим є, ух, На нічній дорозі рух.

Слайд 22

Нащо зупинка, мені розкажіть? Адже весь рух та й повз неї біжить. Може, для того, щоби на землі Спинялись літаючі тут кораблі? На зупинці зібрались люди І тролейбус чекати будуть, Або, може, автобус, трамвай? Поруч з ними також зачекай.

Слайд 23

Ого-го, який високий кран! Спробуй-но з землі його дістань! Він свою роботу добре знає – Вантажі високо підіймає. Огорожа над дорогою Є завжди пересторогою. Захищає всіх нас скрізь. Через неї ти не лізь!

Слайд 24

Пасажир в автобусі й трамваї Завжди хай без поспіху сідає. А під час їзди – дивися в вікно – Пасажир сидить не за кермом. Перехрестя чом так називається? Рух швидкий там зовсім не спиняється. Й перехрестям зветься воно доки Мчать машини у чотири боки.

Слайд 25

Пішохідний перехід Простелився слід у слід. Пригальмуйте тут, машини, Перехід цей для людини.

Слайд 26

Пішоходний перехід Схожий на зебру дуже. Ти дорогу переходь По тим смужкам, друже!

Слайд 27

Перебігти-перескочити Через трасу, що гуркоче так Пацючок все намагається. Чом на нього мама свариться?

Слайд 28

Рух правобічний на вулиці кожній. З правого боку всі знаки дорожні. Ой, підкажіть, бо заплуталась я: З боку якого кермо водія? Рухається транспорт у два боки І зустрічні смуги ці широкі. А якщо авто в один бік йдуть – Однобічним рух такий зовуть.

Слайд 29

Світлофор стоїть на розі – Стежить рух він на дорозі. Все мигає без утоми І для нас усіх знайомий. Стій! Іди! Готуйсь до руху! Всі такі накази слухай. Бо поважна і сувора Праця, знай, у світлофора.

Слайд 30

Трамвай і тролейбус – великі машини, Туди і сюди їздять в них пасажири. Ти також не раз в них вже їздив кудись, А правила, що на зупинці, дививсь? Таксі примчить лиш за хвилину, Щоб відвести туди людину (А, може, і звіря, хто знає?), Куди, ой, дуже поспішає!

Слайд 31

Таку ось, малята, я дам вам пораду: Тролейбус, автобус обходимо ззаду. Бо мчаться машини потоком стрімливим, То ж будь на дорозі уважним, кмітливим!   Якщо ж ти трамвай захотів обійти, То спереду нього повинен пройти. По реях ідеш – рота не роззявляй – Бо їхати може назустріч трамвай.

Слайд 32

Ух, ця праска-чудасія Гладити асфальт уміє. Скажемо для діточок: Праску цю зовуть „каток”.

Слайд 33

Фургони мчать швидкі й веселі Везуть і у міста, і в села Футболки, фініки і крам – Все те, що так потрібно нам.

Слайд 34

Хто допомагає двірникам Хвацько прибирати тут і там? Хитрощів ніяких, кожен звик – Що у нас машина є „двірник”.

Слайд 35

Цистерни з молоком і квасом На вулицях ми бачим часом. Цікава бочка на колесах Підморгує до „Мерседеса”.

Слайд 36

Чародій червоний колір Чиркнув враз на світлофорі. Зачекай! Не йде ніхто – Черга їхать для авто.

Слайд 37

Машина снігоприбиральна Улітку все ж не актуальна. А лише сніг впаде глибокий – Береться швидко до роботи.

Слайд 38

Що ти знаєш про підземні переходи? Звісно, що не раз туди заходив Щоб із щільним рухом магістралі Проминуть і йти безпечно далі.

Слайд 39

Біжать, спішать, сигналять всі – Ось і „час пік” вже на порі. А як зупиняться і ждуть, Тоді це „корком” всі зовуть.

Слайд 40

Юрба людей все поспішає, Дорожні правила всяк знає. І пішоходи й водії Абетку цю читали всі.

Слайд 41

Якщо ти уважним був, друже, Радіємо тому ми дуже. Гулять ти можеш вже всюди, Тривожитись мама не буде.

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

Слайд 52

Слайд 53

Слайд 54

Слайд 55

Слайд 56

Слайд 57

Дорога, як книга, цікава й складна. А другом чи стане для тебе вона – Залежить від тебе. Уважно дивись. В дитинстві з дорогою ще подружись.

Слайд 58

Пам’ятай!

Слайд 59

ВИКОРИСТАНІ ДЖЕРЕЛА Сайт «Весела абетка» О. Радушинська Абетка пішохода 2. О. Шуваєва Будь уважним на дорозі 3. Ресурси Інтернет

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)