X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сєров Валентин Олександрович"

Завантажити презентацію

"Сєров Валентин Олександрович"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сєров Валентин Олександрович Автопортрет, 1880 рр.

Слайд 2

Валентин Сєров — російський художник кінця 19 — початку 20 ст., представник російської гілки імпресіонізму. Малював портрети, побутові картини, пейзажі. Зробив спроби в стінопису. Надзвичайно обдарований художник-графік.

Слайд 3

Валентин Олександрович Сєров народився в артистичній родині. Мати була піаністкою, батько — композитор. Як і в багатьох артистичних родинах, дитина була покинута. Сєрова підлітка пам'ятають похмурим, мовчазним, малоконтактним. Про невеселе дитинство та юність майбутнього художника свідчать і його ранішні графічні автопортрети, яких він зробив декілька «Автопортрет», 1883 р., Держ. Російський музей «Автопортрет в 15-річному віці», 1880 р.

Слайд 4

Навчання 1880 року він вступив до Імператорської Академії мистецтв. Головним наставником в академії був П. П. Чистяков, другорядний художник, але цікавий педагог. Саме у нього начався і Врубель. Серов залишив Академію у 1884 році і почав працювати самостійно.

Слайд 5

Серов рано перетворився на видатного художника. Пройшовши могутню художню школу у Рєпіна, доброго малювальника, Серов вдосконалював мистецтво малювання усе життя. Він з тих, чиї малюнки дорівнюють картинам олійними фарбами і мають окрему мистецьку вартість. Пізніше він з віртуозною легкістю виконуватиме замови на театральні афіші, що стали новим словом в російському мистецтві, як новим словом в мистецтві Франції стали афіші Тулуз-Лотрека (1864 — 1901). Афіша для балерини Анни Павлової, 1909 р.

Слайд 6

Марія Мамонтова верхи, 1884 р. Портрет співака Шаляпіна, 1905 р

Слайд 7

Генріетта Гіршман Костянтин Бальмонт, 1905 р.

Слайд 8

Ілля Репін , 1901 р. Ескіз до портрета

Слайд 9

Російське село взимку.

Слайд 10

Венеція

Слайд 11

Церква в Абрамцево взимку

Слайд 12

В садибі Домотканово.

Слайд 13

Зінаїда Юсупова, Фрагмент Ольга Орлова, Фрагмент.

Слайд 14

Марія Акімова Софья Боткіна, Фрагмент

Слайд 15

Дякуємо за увагу! Над презентацією працювали Погрібніченко В. Ковтун А.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство