X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сєров Валентин Олександрович

Завантажити презентацію

Сєров Валентин Олександрович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сєров Валентин Олександрович Автопортрет, 1880 рр.

Слайд 2

Валентин Сєров — російський художник кінця 19 — початку 20 ст., представник російської гілки імпресіонізму. Малював портрети, побутові картини, пейзажі. Зробив спроби в стінопису. Надзвичайно обдарований художник-графік.

Слайд 3

Валентин Олександрович Сєров народився в артистичній родині. Мати була піаністкою, батько — композитор. Як і в багатьох артистичних родинах, дитина була покинута. Сєрова підлітка пам'ятають похмурим, мовчазним, малоконтактним. Про невеселе дитинство та юність майбутнього художника свідчать і його ранішні графічні автопортрети, яких він зробив декілька «Автопортрет», 1883 р., Держ. Російський музей «Автопортрет в 15-річному віці», 1880 р.

Слайд 4

Навчання 1880 року він вступив до Імператорської Академії мистецтв. Головним наставником в академії був П. П. Чистяков, другорядний художник, але цікавий педагог. Саме у нього начався і Врубель. Серов залишив Академію у 1884 році і почав працювати самостійно.

Слайд 5

Серов рано перетворився на видатного художника. Пройшовши могутню художню школу у Рєпіна, доброго малювальника, Серов вдосконалював мистецтво малювання усе життя. Він з тих, чиї малюнки дорівнюють картинам олійними фарбами і мають окрему мистецьку вартість. Пізніше він з віртуозною легкістю виконуватиме замови на театральні афіші, що стали новим словом в російському мистецтві, як новим словом в мистецтві Франції стали афіші Тулуз-Лотрека (1864 — 1901). Афіша для балерини Анни Павлової, 1909 р.

Слайд 6

Марія Мамонтова верхи, 1884 р. Портрет співака Шаляпіна, 1905 р

Слайд 7

Генріетта Гіршман Костянтин Бальмонт, 1905 р.

Слайд 8

Ілля Репін , 1901 р. Ескіз до портрета

Слайд 9

Російське село взимку.

Слайд 10

Венеція

Слайд 11

Церква в Абрамцево взимку

Слайд 12

В садибі Домотканово.

Слайд 13

Зінаїда Юсупова, Фрагмент Ольга Орлова, Фрагмент.

Слайд 14

Марія Акімова Софья Боткіна, Фрагмент

Слайд 15

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія