X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Науково-технічна революція"

Завантажити презентацію

"Науково-технічна революція"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Науково-технічна революція

Слайд 2

Обов'язковими елементами сучасного виробництва є результати науково-технічних досліджень нові технології наукові програми плани та прогнози автоматизовані системи наукової організації праці Все це – вплив НТР, та давайте поринемо в її результати та побачимо, яких нереальних речей досягло суспільство.

Слайд 3

Пріоритетними напрямами сучасності є: автоматизація роботизація кібернетизація розвиток мікроелектроніки біотехнології та інформатики

Слайд 4

Почнемо. Ми вже звикли до роботизованих пристроїв, які використовуємо в побуті : пральна машина, мікрохвильовка, і багато-багато інших. Та досягнення в робототехніці вражають.

Слайд 5

Створено робот для розпізнавання сарказму.   Під час тестових випробувань він проаналізував 66 тисяч текстів і зумів вловити іронію з імовірністю 77 відсотків.

Слайд 6

Проривом біотехнологій стало створення організму зі штучним геномом, створений одіозним біологом Крейгом Вентером.  Дослідники отримали життєздатні клітини M. mycoides, які зовні не відрізнялися від бактерій, що з’явилися на світ природним шляхом. Це перший крок до створення штучних організмів, що принесе плоди і в медицині, і в біології, і в хімії.

Слайд 7

За допомогою мікротехнологій паралізованим художником-граффітистом Tempt1 створені окуляри EyeWriter,  які дозволяють паралізованим людям спілкуватися з оточуючими за допомогою рухів очей. Вони зчитують рух очних яблук і трансформують їх у лінії на екрані.

Слайд 8

Вченим за допомогою стовбурових клітин вдалося виростити в лабораторії легкі, морфологія яких на 95 відсотків схожа з морфологією «нормального» органу, і які здатні повноцінно забезпечувати організм киснем після пересадки. І знову біотехнології.

Слайд 9

Нові види машин, велосипедів та мотоциклів з’являються все інтенсивніше. Прорив в транспорті також зробив винахідник з Нової Зеландії Гленн Мартін, створивши діючий реактивний ранець Він піднімає свого власника на висоту до 2,5 кілометрів і дозволяє йому протриматися в повітрі близько 30 хвилин.

Слайд 10

І ще безліч та безліч винаходів можна перераховувати, а які нереальні концепти створюються щороку. НТР змінила суспільство, зробивши нас залежними від технічних штучок, та чи є це погано? Адже інформація та техніка символи нашої ери, ери НТР.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука