X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оркестр. Види Оркестрів.

Завантажити презентацію

Оркестр. Види Оркестрів.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Оркестр. Види оркестрів Урок музичного мистецтва у 4 класі Підготувала: Бойко Г.В.

Слайд 2

Музичне привітання Кличе, зве шкільний дзвінок В клас музичний, святлий наш. Починається урок. Тема – пісня, танець, марш.

Слайд 3

Поспівка Ходить мороз по лужку У червонім кожушку

Слайд 4

Виконання колядки “Старий рік минає” Колядка – календарно-обрядова пісня, що виконується на Різдво

Слайд 5

Оркестр-це великий колектив музикантів-інструменталістів для спільного виконання музичних творів.

Слайд 6

Симфонічний оркестр Найбільший оркестр. Звичайно у ньому 80-100виконавців, які грають на різних музичних інструментах. Він включає інструменти всіх основних груп. Зі 100 музикантів 60-70 грають на струнних смичкових інструмента, 16-17 – на дерев яних духових, 10-17 –на мідних духових, 3 і більше – на ударних інструментах.

Слайд 7

Схема розташування інструментів симфонічного оркестру В оркестрі кожен виконує свою партію. Послухайте твори Й.С.Баха “Жарт” С.С.Прокоф єва “Марш” С.Рохманінова “Італійська полька”

Слайд 8

Камерний оркестр Найтихіший оркестр ( з італ. – “кімнатний”). У ньому 12-20 виконавців на струнних смичкових і дерев яних духових інструментах. Тут можна почути клавесин, лютню, інші старовинні інструменти.

Слайд 9

Оркестр народних інструментів Найбільш своєрідний й різноманітний за складом: українські капели бандуристів, шотланські волинщики, італійські гітари... В них трапляються коси, ложки, рубель, пищик-свистунець.

Слайд 10

Хто головний в оркестрі? Професія диригент з явилась у ХІХ столітті. До цього оркестром звичайно керував композитор. Ще 150 років тому місце диригента було в середині оркестру. Він ставав обличчям до публіки. А замість палички тримав скрипковий смичок.

Слайд 11

Слухання П.І.Чайковський “Танець феї Драже” із балету “Лускунчик”, “Вальс квітів”

Слайд 12

Аналіз твору Опишіть характер музики. Що нагадує вам звучання інструментів? Опишіть звучання челести. Кого зображувала музика? Послухайте ще раз.

Слайд 13

Вікторина “Назви вид оркестра” Який оркестр виконував перший твір? Доведіть. Які інструменти створювали мелодію у наступному творі? Порівняйте останній твір з первим. Що можете сказати про інструментальний склад оркестру?

Слайд 14

Підсумок уроку Чому навчились? Що нового дізнались? Яку пісню виконували? Що запам яталось?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика