X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музика і кіно

Завантажити презентацію

Музика і кіно

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала Мирослава Бігар Музика в кіно

Слайд 2

З-поміж усіх видів мистецтва мистецтво кіно є наймолодшим. У ньому поєдналися: музика, література, театральна дія, візуальні мистецтва.

Слайд 3

Кіно... Його історія, порівняно з тисячолітньою історією музики, живопису чи театру, коротка. Проте мільйони глядачів щодня заповнюють зали кінотеатрів, ще більше людей дивляться кінофільми по телебаченню. Що це за мистецтво? Що залюбки дивляться діти? Звичайно, кінофільми та мультфільми.

Слайд 4

Запам’ятайте Кіно — мистецтво відтворення на екрані за допомогою кінознімання реальних, спеціально інсценованих або створених засобами анімації подій.

Слайд 5

Зйомка комбінованого кадру в павільйоні кіностудії. Монтажний стіл на кіностудії У кіно є те, чого немає в жодному виді мистецтва — фотографічна зйомка кінозображення, анімація та монтаж.

Слайд 6

У кожній кінострічці та мультфільмі обов’язково є музика — її створює композитор, а працює над звуковим супроводом звукорежисер. Звукорежисер Композитор

Слайд 7

Мистецтво кіно поєднує в собі елементи літератури, живопису, театру та музики.

Слайд 8

Виконання творчого завдання «Озвуч кадри відомих фільмів».

Слайд 9

Євген Павлович Крилатов — російський композитор, автор музики до більш ніж 120 кінострічок.

Слайд 10

Слайд 11

Русалонька

Слайд 12

Сприймання музики Є. Крилатов. Інструментальна музика до фільму «Гостя з майбутнього»

Слайд 13

Поміркуймо Яка музика звучить? Визначте характер кожної композиції. Які пісні та яка музика звучить у цих фільмах? Які фрагменти з кінофільму було озвучено цією музикою? Яких героїв супроводжує ця музика? Розкажіть про них.

Слайд 14

«Крилата гойдалка» із фільму «Пригоди Електроніка». Сл. Ю. Ентіна, муз. Є. Крилатова. Розучування пісні

Слайд 15

Вправа « Стоп – кадр» Радість Образа Гнів Страх Сум

Слайд 16

Узагальнення Як пов’язані музика та кіномистецтво? Що у них спільного? Хто пише музику до фільмів та створює їхній звуковий супровід? Назвіть свої улюблені пісні з кінострічок чи мультфільмів. Яку роль вам би хотілося зіграти у кіно?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика