X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МУЗИЧНО-ДИДАКТИЧНІ ІГРИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Завантажити презентацію

МУЗИЧНО-ДИДАКТИЧНІ ІГРИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Розповідає музика , про все , що є на світі ! як в далину біжить …. , милуючись у літі . Як …. в синіх небесах промінням землю гріє, про кожну квітку у лісах, про спогади та мрії . Про щиру пісню …., про верби і калину , про землю , що навік моя,- співучу Україну .

Слайд 4

Як хуртовина білий …. розсипала навколо , і як дзвінкоголосий сміх збирає друзів в коло . Як грізно за ….бурчить зимова завірюха . як важко , коли друг мовчить , або коли немає друга .

Слайд 5

Слайд 6

Ти сідай тихенько , друже , і слідкуй уважно дуже : починаємо розмову про чарівних звуків мову . Звуки видає струмочок , поле , ліс і наш садочок , небеса , що сни колишуть . Звуки вкрались навіть в ….. ( тишу )

Слайд 7

Слайд 8

Подивись на малюнки. Що об’єднує ці предмети ? Знайди спочатку музичні інструменти , а потім - технічні пристрої для слухання . Назви зображені музичні інструменти . Які технічні пристрої допомагають нам на заняттях слухати музику ?

Слайд 9

ВЕЛИКІ ВИКОНАВСЬКІ КОЛЕКТИВИ загадка - смішинка Що він – етику не вчив ? Відвернувсь від слухачів , став махати він руками в залі просто перед нами . Чи не звик він до порядку ? Чи робити став зарядку ? Як називають музиканта, який керує хором чи оркестром? Уяви себе в ролі диригента , а інших дітей – в ролі хору . Виконайте відому вам пісню.

Слайд 10

Розглянь малюнки і скажи , які кити музики зображено. СКАЖИ , ЧИ ЗНАЄШ ТИ ТВОРИ , В ЯКИХ ПОЄДНАНО КІЛЬКА КИТІВ МУЗИКИ ? ЯК МОЖНА ЗОБРАЗИТИ МАРШОВУ МУЗИКУ ? ТАНЦЮВАЛЬНУ ? ПІСЕННУ?

Слайд 11

Хто з цих звуків кожен рік хоровод водити звик ? господиня хороводу , знають всі , - сама ….(природа)! Прослухай ,додаючи останнє слово за змістом малюнка . морозне порипування .. лагідний дзвін.. осіннє шарудіння.. пустотливе дзюрчання.. лункий гуркіт.. барабанний дріб.. веселе дзижчання .. тихе шелестіння ..

Слайд 12

НАМАЛЮЙМО МУЗИКУ С. Прокоф’єв. Ранок С.Прокоф’єв. Вечір Добери до кожного пейзажу інструменти , які могли б «намалювати» цей пейзаж в музиці . Слова-підказки : труба , скрипка , сопілка, барабан, арфа , ксилофон , румб , маракас .

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика