X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
здоровий спосіб життя. Версія 1

Завантажити презентацію

здоровий спосіб життя. Версія 1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з предмету Репродуктивне здоров’я на тему: «спосіб життя» Ст.гр. СС9-3-3 Колісника Іллі

Слайд 2

До основних складових здорового способу життя належать: Спосіб життя Рівень культури Здоров'я в ієрархії потреб Мотивування Зворотні зв'язки Установа на довге здорове життя Навчання здоровому способу життя  Психічний стан

Слайд 3

«Здоров'я - це нічого, але все без здоров'я – ніщо». Сократ

Слайд 4

 Спосіб життя має велике значення для здоров'я людини і складається з чотирьох категорій: економічної (рівень життя); соціологічної (якість життя); соціально-психологічної (стиль життя); соціально-економічної (устрій життя).

Слайд 5

Рівень культури  Слід пам'ятати, що людина — суб'єкт і одночасно — головний результат своєї діяльності. Культура з цієї точки зору — це самосвідоме ставлення до самого себе.

Слайд 6

Здоров'я в ієрархії потреб Здоров'я повинно займати перше місце в ієрархії потреб людини.

Слайд 7

Мотивування На превеликий жаль, ціну здоров'я більшість людей усвідомлює лише тоді, коли воно значно втрачено. Тільки тоді виникає прагнення вилікувати захворювання, стати здоровим.

Слайд 8

Зворотні зв'язки Нерозумне і довге випробовування стійкості свого організму нездоровим способом життя.

Слайд 9

Шкідливі звички значною мірою впливаю на наше здоров'я. Тільки через певний час спрацьовують зворотні зв'язки людини, коли вона кидає шкідливі звички, проте це вже часто запізно.

Слайд 10

Установа на довге здорове життя  У повсякденному житті а вміло мобілізувати резерви свого організму на подолання раздів життєвого характеру, на зменшення ризику захворювань, що сприяє довголіттю.

Слайд 11

Навчання здоровому способу життя  Джерелом навичок з цього питання є передусім приклад батьків, допомагає також і санітарна освіта.

Слайд 12

Харчування

Слайд 13

Режим сну

Слайд 14

Режим праці та відпочинку

Слайд 15

Загартовування

Слайд 16

Психічний стан Сучасна людина зустрічається з багатьма факторами ризику, що негативно впливають на стан й нервової та серцево-судинної систем, знижує опірність організму.

Слайд 17

Стрес

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина