X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СНІД: Не залишимося байдужими !

Завантажити презентацію

СНІД: Не залишимося байдужими !

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СНІД: Не залишимося байдужими !

Слайд 2

Що таке СНІД ? СИНДРОМ – тому, що у хворих виникає безліч різноманітних ознак, які розвиваються внаслідок ураження імунної системи. НАБУТИЙ – тому, що це є стан, який виникає внаслідок інфікування вірусом, а не від народження. ІМУННИЙ – тому, що уражує, підриває захисну (ІМУННУ) систему організму, яка бореться з хвороьами. ДЕФІЦИТ – тому, що імунна система припиняє працювати належним чином.

Слайд 3

Слайд 4

Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ)

Слайд 5

Вони померли від СНІДу ОТЯМТЕСЬ! ПРОСНІТЬСЯ! НЕ СПІТЬ НА ХОДУ!!! БОРІТЬСЯ, ВІДВЕРТАЙТЕ НАЙВАЖЧУ БІДУ! НЕ ДАЙТЕ ЛЮДСЬКИМ ЖИТТЯМ ПРОПАДАТИ, ЇМ БИ ЩЕ ЖИТИ, БУЯТИ!!!

Слайд 6

Офра Хаза (1958-2000) Співачка, яка виконувала східні пісні. Працювала з Полою Абдул, Лу Рідом, Іггі Попом та іншими.

Слайд 7

Артур Еш (1943- 1993) Олімпійський чемпіон з тенісу. Перша ракетка світу Виграв відкритий чемпіотат США з тенісу в 1968 році. В 1975 році виграв чемпіонат в Уімблонді

Слайд 8

Хорхе Донн (1947- 1992) Соліст балету Моріса Бежара. Провідний танцівник Багато хореографів присвятили йому свої роботи В 1979 році вперше виконав “БОЛЕРО” – балет, поставлений для жінки. В 1989 році був номінантом фонду КОНЕХ, як один із кращих танцівників.

Слайд 9

Айвек Азімов (1920-1992) Відомий письменник і найвидатніший майстер наукової фантастики. Заражений через донорську кров під час операції на серці.

Слайд 10

Джиа Марія Куранджі (1960-1986) Перша американська модель. За 26 років життя встигла піднятися з низів до вершин модельного бізнесу Одна з перших жінок, причиною смерті якої офіційно визнали СНІД. За 10 років слави заробила купу грошей, знайшла любов та славу і спалила все наркотиками

Слайд 11

Ентоні Перкінс (1932-1992) Актор. Народився в Лос – Анжелесі. Дебют відбувся в 1953 році у фільмі “АКТОРКА”. Один з найпопулярніших американських акторів 60-х років. Його життя обірвав СНІД у віці 60 років.

Слайд 12

Фреді Меркьюрі (1946-1991) Створення рок - відеокліпів, запис альбомів та музики до кінофільмів сприяли шаленому успіху групи. Фреді Меркьюрі – соліст групи, став одним з найбагатших музикантів британської шоу – індустрії. “У мене СНІД. Я тримав цю інформацію в секреті, щоби зберегти спокій рідних і близьких. Сподіваюся, що всі вони об’єднаються у боротьбі з цією жахливою недугою ”

Слайд 13

Зроби правильний вибір ! Кожен вибирає собі сам. Віру, дівчину, дорогу. Дияволу молитись, а чи Богу. Кожен вибирає собі сам! Кожен вибирає собі сам Слово для освідчень і молитви. Шпагу для дуелі, меч для битви. Кожен вибирає собі сам! Кожен вибирає собі сам. Алкоголь, тютюн, життя, зарплату, Міру радості, ціну розплати. Кожен вибирає собі сам! Кожен вибирає собі сам. Вибирає кожен як уміє. Хтось мов недопалок ледве тліє, Хтось живе, творить й життю радіє. Кожен вибирає як уміє!!!

Слайд 14

ВІЛ - інфікований За офіційними даними на Землі в страшному очікуванні смерті живуть близько 50 млн. ВІЛ – інфікованих та 5 млн хворих на СНІД. Припускають, що реальна кількість уде

Слайд 15

Епідемічна ситуація в УКРАЇНІ В Україні перший ВІЛ – інфікований був виявлений у 1988 році. Наразі зафіксовано 1490 випадків інфікування за рік. З 1995 року ВІЛ набуває характеру епідемії.

Слайд 16

Епідемічна ситуація в Карлівському районі На 01.12.2011 зареєстровано 28 ВІЛ – інфікованих. Кінцева стадія СНІД -5 чоловік. Померло від СНІДу -3 чоловіки. Зареєстровано ВІЛ - інфікованих вагітних - 5. Зараження відбулися: 1 новонароджена дитина від хворої матері. При введенні наркотичних речовин – 15 чоловік. Статевим шляхом – 12 чоловік. Зареєстровано ВІЛ – інфікованих донорів крові – 1 чоловік.

Слайд 17

Із 1987 року в Україні виявлено 62 365 випадків ВІЛ інфекції. 80 % - це молоді люди у віці 15- 29 років! 72 % уражень припадає на чоловіків. 28% це жінки та новонароджені від ВІЛ - інфікованих жінок.

Слайд 18

Захисти себе. Зупини СНІД !!!

Слайд 19

СНІД! В одному слові скільки бід!

Слайд 20

2002 рік в Україні було оголошено роком боротьби зі СНІДом ВІЛ – темним полотном світ накриває! СНІД – чорною чумою по світу блукає!

Слайд 21

Чому це стосується саме тебе? Україна займає І місце у Європі за швидкістю поширення ВІЛ – інфекції. Офіційно зареєстровано 82 000 ВІЛ – інфікованих. На думку міжнародних експертів, ця цифра вдесятеро більша. Кожен 100-ий в нашій країні може бути ВІЛ – інфікований.

Слайд 22

СНІД - проти тебе ! Захисти себе та своїх близьких ! Оскільки виражених симптомів ВІЛ – інфікування не існує, єдиний спосіб дізнатися, чи ти інфікований – зробити аналіз на ВІЛ. Тест на ВІЛ можна зробити анонімно та безкоштовно у кабінеті довіри СНІД – центрів. Дізнайся більше, зателефонувавши за номером довіри: (05322) 50-07-52 (Полтава) Телефонуй за номером безкоштовної гарячої лінії 8-800-500-45-10

Слайд 23

СКАЖЕМО СНІДу – НІ !!!

Слайд 24

Сповідь ВІЛ інфікованої Я померла недавно – лиш тиждень назад Коли поставили мені діагноз «СНІД» В моїх венах отрути, уповільнений яд Серце болісно стогне від розлуки і бід Починалось все просто – з травки легкої, Далі – пігулки, потім голка шприца. Не чекала для себе я долі такої Та життя вже невпинно іде до кінця За миттєві блаженства плачу я ціною, Визиваючи жах й пустоту за вікном. А скільки чудес за скляною стіною Я лишилась пішовши цим хибним шляхом Там лишилось кохання, друзі, мама, рідня. Там залишилась мрія, що згоріла до тла. Якщо хтось ще на мене в цьому світі чека Я йому відповім, що мене вже нема Відпусти мене біль, відпусти в небуття! Відпусти мене страх і на чатах не стій Просто знай наперед – вже нема вороття, Якщо підеш і ти по дорозі такій

Слайд 25

ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВІЛ При незахищеному проникаючому статевому контакті. При безпосередньому контакті з кров’ю. Від інфікованої матері до дитини.

Слайд 26

Як НЕ передається ВІЛ Зараження Неможливе через: Рукопотискання, громадський транспорт. Предмети побуту, спільний посуд, вживання їжі. Поцілунок, обійми, масаж. Басейн, ванну, туалет. Укуси комах, укуси тварин.

Слайд 27

ПАМ’ЯТАЙ !!! Лише ти сам зможеш себе уберегти від СНІДу !!!

Слайд 28

Життям нам треба дорожити!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина