X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проти дієти"

Завантажити презентацію

"Проти дієти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРОТИ ДІЄТ

Слайд 2

Мета Продемонструвати та донести глядачам про шкоду дієт.

Слайд 3

Більшість жінок хоча б раз у житті сідали на дієту - або сидять на дієті дотепер, або планують боротися із зайвою вагою. Насправді ж заощадити гроші й час допоможе відмова від дієти - яка, по великому рахунку, не працює. Всі ті "чудеса-дієти", завдяки яким усього за два тижні жінка губить із десяток кілограмів, виявляються ефективними лише в короткостроковому періоді. Після припинення дієти всі загублені кілограми, як правило, повертаються знову.

Слайд 4

Отже, які ж недоліки популярних дієт?

Слайд 5

1) Дієти, побудовані на голодуванні і недоїдання.

Слайд 6

Всі вони загрожують, по-перше, муками голоду, а, отже,запамороченням і головним болем, слабкістю, зниженою працездатністю, і т.п. До того ж при тривалому голодуванні можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Але додатково до цього, після будь-якої з таких дієт неминуче виникає підвищений апетит і швидкий набір всіх скинутих кілограмів.

Слайд 7

2) Дієти, побудовані на харчуванні тільки однією групою продуктів

Слайд 8

Такі дієти не дадуть ефекту за тиждень або два. Виходить, що сидіти на подібній дієті доведеться досить довго. А значить, організм на тривалий термін перестане отримувати безліч необхідних мінералів вітамінів, що закінчиться, по-перше, погіршенням зовнішнього вигляду, а по-друге, поганим самопочуттям, аж до серйозних нездужань.

Слайд 9

3) Дієти часто призводять до анорексії.

Слайд 10

Починається анорексія цілком тривіально – з бажання трохи скинути вагу до літа або влізти у вузькі джинси. Однак поступово бажання схуднути може перейти в нав’язливий стан – кількість споживаної їжі скорочується до мінімуму, фізичні навантаження доводяться до абсурду, в деяких випадках хвороба супроводжується булімією – штучним викликанням блювоти після їжі.

Слайд 11

Дієтолог Ольга Марчук “Основна частина дієт марна для схуднення. Майже 90% розроблених дієт не допомагають скинути зайву вагу.»

Слайд 12

Статистика

Слайд 13

Висновок

Слайд 14

Дякуємо за увагу! ☻☻☻

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина