X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Не дай СНІДу шанс!

Завантажити презентацію

Не дай СНІДу шанс!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Не дай СНІДу шанс! Профілактика ВІЛ\СНІД

Слайд 2

СНІД – це тяжке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму захворюванням.

Слайд 3

Профілактика СНІДу включає в себе:  Пропаганду засобів попередження зараження ВІЛ; Зміна способу життя людей; Зведення до мінімуму факторів ризику серед осіб, які належать до груп підвищеної небезпеки інфікування; Вивчення соціальних умов, що сприяють поширенню захворювання.

Слайд 4

Найнадійніший спосіб уберегтися від СНІДу це… уникнути зараження вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) Профілактика ВІЛ-інфекції на даний момент є найбільш важливим засобом боротьби з нею. Вченими в усьому світі ведеться розробка вакцини проти ВІЛ. Незважаючи на деякі обнадійливі результати, говорити про винахід такої вакцини поки рано. Отже, профілактика СНІДу стає особистою справою кожної людини !!!

Слайд 5

В якості профілактики СНІДу необхідно ретельно дотримуватися правил стерилізації предметів загального користування: хірургічних та стоматологічних інструментів, використання одноразових шприців, перевірка донорської крові при переливанні, інших препаратів, що містять кров. А так само необхідно дотримуватися правил гігієни при користуванні туалетним приладдям, особливо такими, на яких може зберігатися слід крові (бритви, манікюрні ножиці і т.д.)

Слайд 6

Профілактика СНІДу та інші пов’язані з нею заходи повинні поєднуватися із пропагандою здорового способу життя, відмови від наркотиків, чіткості в статевих контактах, турботи про постійне партнері. Основною причиною поширення СНІДу серед наркоманів є обмін голками та шприцами, а також існування широко розгорнутої мережі підпільних притонів з практикою прокату інструментів для внутрішньовенного введення наркотиків. Велике значення має профілактична робота серед гомосексуалістів, оскільки вони вступають у численні сексуальні контакти, нерозбірливі у виборі статевих партнерів, часто хворіють на заразні статевими хворобами, в тому числі і СНІДом.

Слайд 7

Профілактичні заходи. Основна умова  Ваша поведінка. Спеціальне виховання дітей і лекції для дорослих з питань захисту й запобігання. Статеві контакти — найбільш розповсюджений шлях передачі вірусу. Тому надійний спосіб запобігти зараженню — уникнення випадкових статевих контактів, використання презервативу. Перевірка донорської крові обов'язкова. Сорок два мільйони чоловіків, жінок і дітей інфіковані в наш час вірусом імунодефіциту людини, що викликає СНІД. Щодня заражується більш ніж 6 тисяч чоловік і, якщо не вживати термінових заходів, до кінця десятиріччя число інфікованих досягне 110 мільйонів.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Медицина