X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімічні отруєння

Завантажити презентацію

Хімічні отруєння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімічні отруєння

Слайд 2

Отруєння корозивними речовинами. До них належать: концентровані кислоти, концентровані луги, фенол, формальдегід, перекис водню, спиртовий розчин йоду, перманганат калію та ін.

Слайд 3

Отруєння окремими кислотами У побуті найчастіше трапляється отруєння оцтовою кислотою у вигляді есенції, оскільки вона дуже поширена, бо застосовується у харчовій промисловості і вдома як приправа до страв та домішка при домашньому консервуванні. Перша допомога: При попаданні на шкіру або в очі: промивати водою протягом 15 хв. При попаданні в всередину: треба випити (напоїти) водою або молоком для розбавлення; блювотні засоби протипоказані Госпіталізація.

Слайд 4

Отруєння окремими лугами Перша допомога: При інгаляційному отруєнні вивести постраждалого з осередку ураження. Дихати через зволожену серветку. При потраплянні на шкіру промити великої кількістю води, або протерти добре зволоженої ганчіркою або серветкою. У випадку попадання в середину великої кількості гранульованих лужних препаратів рекомендується промивання шлунку.

Слайд 5

Отруєння деякими іншими корозивними отрутами Перекис водню.. Після прийому усередину дуже швидко втрачається свідомість, з'являється набряк гортані і глотки, зростає серцево-судинна недостатність і через кілька годин або діб настає смерть. Перша допомога: Промивання шлунку, обволікаючі засоби. Госпиталізація.

Слайд 6

Отруєння деструктивними речовинами До деструктивних отрут належать солі важких металів (ртуті свинцю, міді, цинку, миш'яку та металоїда фосфору та ін.). Перша допомога: Блювотні засоби; промивання шлунку, потім обволакивающие засоби. Госпіталізація.

Слайд 7

Отруєння отрутами, що викликають розлади функцій систем і органів Допомогу таким хворим треба надати дуже швидко із застосуванням антидотів: Амілнітрит та пропілнітрит. Дати випити міцний солодкий чай. Це найбільша група отрут, до якої також належать майже всі лікарські

Слайд 8

Отруєння наркотиками Перша допомога: Блювотні засоби протипоказані. Промивання шлунку, активоване вугілля, забезпечення адекватної вентиляції легень. У медицині найбільш відомими є засоби алкалоїдної групи: опій та його похідні - морфін, кодеїн, а також папаверин, героїн, кокаїн, гашиш (план, анаша, марихуана) та ін.

Слайд 9

Отруєння алкоголем Перша допомога. Блювотні засоби, промивання шлунку. Укласти на бік для профілактиці заподіяння язика, аспірація блювотних мас.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Медицина