X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова ока

Завантажити презентацію

Будова ока

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1) Чому в сутінках ми не розрізняємо кольору предметів? 2) Немовля бачить навколишні предмети «догори ногами». Але згодом усе стає на свої місця. Чому? 3) Що ви пам'ятаєте про особливості скляних лінз? 4) Візьміть ручку так, щоб вона була між вами і вчителем, подивіться спочатку на ручку, а потім на вчителя. Чи можете ви одночасно чітко бачити і вчителя, і ручку?

Слайд 2

Будова ока Допоміжний апарат ока

Слайд 3

Будова ока Допоміжний апарат ока Будова ока: 1 — склера; 2 — прямий медіальний м’яз; 3 — задня камера ока; 4 — передня камера ока; 5 — зіниця; 6 — райдужна оболонка; 7 — війковий м’яз; 8 — кришталик; 9 — прямий латеральний м’яз; 10 — зоровий нерв; 11 —кровоносні судини сітківки; 12 — порожнина заповнена склистим тілом; 13 — сітківка; 14 — судинна оболонка.   Додаткові структури ока 1 — сльозові залози; 2 — кон’юнктива; 3 — сльозові канальці; 4 — нососльозова протока; 5 — м’язи очного яблука.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Оптична система ока Класифікація лінз та особливості заломлення променів. Збираюча лінза. Розсіююча лінза.

Слайд 7

Акомодація – здатність ока до ясного бачення різновіддалених предметів.

Слайд 8

ВАДИ ЗОРУ КОРОТКОЗОРІСТЬ АСТИГМАТИЗМ ДАЛЕКОЗОРІСТЬ

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Опустіть погляд на літери навколо отвору на аркуші. Якими ви їх бачите?

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

ЦІКАВІ ЗАПИТАННЯ: Як користуватися біноклем людині, яка носить окуляри, - з окулярами чи без них? Яка людина краще бачить під водою – далекозора, короткозора чи з нормальним зором? Які закони оптики діють під час сприйняття світла оптичною системою ока? Чи можна, прицілившись у тирі, однаково чітко бачити і мушку рушниці і мішень?

Слайд 20

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: вивчити § у підручнику

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина