X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задача з піццою

Завантажити презентацію

Задача з піццою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лорен Бартлет Задача з піццою

Слайд 2

Проблема… Я не розуміла, що таке дроби, мені було важко зрозуміти для чого вони мені? Проте, я захотіла виграти приз на шкільному святі (це було Свято Піцци в нашому класі) Для цього потрібно було розв'язати математичну задачку. Я мала визначити, яка частина піцци буде з'їдена всіма учнями класу і яка частина залишиться, якщо кожен учень з'їсть по 2 шматочки піцци? Але не тільки це …. Я ще мала визначити найменший спільний множник і скоротити дріб.

Слайд 3

Піцца… Нам привезли - 5 великих піцц та лимонад для всього класу. Я мала визначити, яка частина піцци буде з'їдена, а яка частина залишиться після свята, якщо кожен отримає по 2 шматочки піцци. Кожна піцца була вже порізана на 12 шматків. Якщо я вирішу задачу Піцци вірно, я не тільки буду переможцем, я зможу отримати в нагороду всі шматочки піцци, які залишаться!

Слайд 4

Що я знаю… У нас є 5 великих піцц. Кожна піцца поділена на 12 шматочків. В нашому класі 27 учнів. Кожен учень отримає по 2 шматки піцци.

Слайд 5

Рахуємо Дроби

Слайд 6

Підрахуємо наші частинки

Слайд 7

Підрахуємо наші частинки

Слайд 8

Підрахуємо наші дроби

Слайд 9

Підрахуємо наші дроби

Слайд 10

Розв'язання задачі 9/10 всієї піцци буде з'їдена. 1/10 залишиться. Оскільки я отримаю 2 шматки разом з усіма учнями класу, та ще 6, що залишилися, то я всього отримаю 8, що становить 8/60 всієї піцци. Оскільки і 8, і 60 можна поділити на 4 , то дріб можна скоротити до 2/15.

Слайд 11

Чого я навчилася Я не тільки правильно поділила піццу для свята і виграла приз , я ще й дізналася більше про дроби, наскільки вони можуть бути важливими Я можу скористатися дробами , коли потрібно підрахувати: що означає “за чверть до другої години” наскільки вищою я стала, коли це не повний сантиметр як поділити цукор, коли я допомагаю мамі пекти печиво

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика