X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
подільність чисел

Завантажити презентацію

подільність чисел

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Приклади графіків залежностей між величинами 6 клас Урок № 126

Слайд 2

Математику вже задля того вивчати потрібно, що вона розум в порядок приводить. М.Ломоносов

Слайд 3

Усні вправи. Обчисліть: •6

Слайд 4

Усні вправи. Обчисліть: •(-12)

Слайд 5

Прочитайте графік: На рисунку зображено графік зміни рівня води в морському порту протягом доби. Користуючись графіком, зробіть опис зміни рівня води в порту:

Слайд 6

Задача 1 На рисунку зображено графік руху туриста. Розглянувши графік, дайте відповідь на запитання: а) На якій відстані був турист через 2 години після виходу з дому?

Слайд 7

Задача 1 б) Скільки часу турист витратив на зупинку? в) Через скільки годин після виходу турист був на відстані 4 км від дому?

Слайд 8

Задача 2 На рисунку зображено графік руху групи туристів. а) На якій відстані від початку шляху були туристи через t годин, якщо t = 1; 1,5; 3; 3,5; 7; 9,5?

Слайд 9

Задача 2 б) Скільки часу знадобилось туристам, щоб прибути в пункт призначення, що заходиться на відстані S км, якщо S = 2; 9; 10; 16; 18? в) Чому дорівнює початкова швидкість туристів і як довго вони рухались із такою швидкістю?

Слайд 10

Задача 2 г) Чому дорівнювала швидкість туристів протягом третьої години руху? д) Через скільки годин після початку руху туристи зробили першу зупинку і як довго вони відпочивали?

Слайд 11

Задача 2 є) З якою швидкістю рухалися туристи після першої зупинки і скільки кілометрів рухались вони з цією швидкістю? ж) З якою швидкістю рухалися туристи після другої зупинки і коли вони прибули до місця призначення?

Слайд 12

Задача 2 з) З якою середньою швидкістю рухалися туристи, тобто скільки кілометрів проходили б вони щогодини, якщо б не було зупинок і швидкість протягом усього шляху була б сталою?

Слайд 13

Задача 3 Складіть розповідь за графіком руху.

Слайд 14

Самостійна робота №1. Побудуйте графік зміни температури повітря протягом доби за такими даними: Час, год 0 3 6 9 12 15 18 21 24 Температура, °С -10 -12 -9 -9 6 -7 -10 -12 -13

Слайд 15

Самостійна робота №2. На рисунку зображено графік зміни температури повітря протягом доби. Розглянувши графік, дайте відповіді на запитання: а) Яка температура повітря була о 2 год? 7 год? 22 год? б) О котрій годині температура була 3°С? 1°С? -3°С? 0°С?

Слайд 16

Самостійна робота №2. в) Яка була найнижча температура і о котрій годині? г) Протягом якого часу температура була нижча від нуля? вища від нуля? д) Протягом якого часу температура підвищувалась? знижувалась?

Слайд 17

Рефлексія — «я все зробив правильно, для мене всі завдання були зрозумілими»; — «більша частина, відповідей моїх правильна, але на деякі запитання я дав неправильні відповіді, мені треба ще попрацювати над цією темою»; — «у мене дуже багато помилок, мабуть, я неуважно слухав пояснення вчителя і працював не в повну силу; треба добре попрацювати вдома, щоб на контрольній роботі не мати проблем».

Слайд 18

Рефлексія Що вдалося? Над чим треба ще попрацювати?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика