X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Означення конуса"

Завантажити презентацію

"Означення конуса"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Круговий конус називається прямим, якщо його висота попадає в центр круга. Круговий конус називається прямим, якщо його висота попадає в центр круга.

Слайд 5

Слайд 6

Чому дорівнює кут між твірною і основою конуса, якщо відомо кут між висотою і твірною. Чому дорівнює кут між твірною і основою конуса, якщо відомо кут між висотою і твірною.

Слайд 7

Конус можна отримати, обертаючи прямокутний трикутник навколо одного із катетів. При цьому вісь обертання буде пряма, яка містить висоту конуса. Ця прямая так і називається – віссю конуса. Конус можна отримати, обертаючи прямокутний трикутник навколо одного із катетів. При цьому вісь обертання буде пряма, яка містить висоту конуса. Ця прямая так і називається – віссю конуса.

Слайд 8

Конус утворено при обертанні прямокутного трикутника Конус утворено при обертанні прямокутного трикутника S = 14. Радіус основи конуса - 4. Знайдіть висоту цього конуса.

Слайд 9

Пірамідою, вписаною в конус, називається така піраміда, основа якої – многокутник, вписаний в основу конуса, а вершина співпадає з вершиною конуса. Пірамідою, вписаною в конус, називається така піраміда, основа якої – многокутник, вписаний в основу конуса, а вершина співпадає з вершиною конуса.

Слайд 10

Піраміда називається описаною навколо конуса, якщо її основа – це многокутник, описаний навколо основи конуса, а вершина співпадає з вершиною конуса. Піраміда називається описаною навколо конуса, якщо її основа – це многокутник, описаний навколо основи конуса, а вершина співпадає з вершиною конуса.

Слайд 11

Навколо конуса описана правильна чотирикутна піраміда. Радіус основи і твірна конуса відомі. Знайдіть бічне ребро піраміди. Навколо конуса описана правильна чотирикутна піраміда. Радіус основи і твірна конуса відомі. Знайдіть бічне ребро піраміди.

Слайд 12

R – радіус основи конуса, l – твірна конуса. Sбіч= π Rl

Слайд 13

Нехай конус буде отримано обертанням прямокутного трикутника з відомими катетами. Знайдіть бічну поверхню конуса. Нехай конус буде отримано обертанням прямокутного трикутника з відомими катетами. Знайдіть бічну поверхню конуса.

Слайд 14

Розгортка конуса – це круговий сектор. Його можна розглядати як разгортку бічної поверхні вписаної правильної піраміди, у якої число бічних граней збільшується. Розгортка конуса – це круговий сектор. Його можна розглядати як разгортку бічної поверхні вписаної правильної піраміди, у якої число бічних граней збільшується.

Слайд 15

За даними рисунка визначте, чому дорівнює кут розгортки цього конуса. Відповідь дайте в градусах. За даними рисунка визначте, чому дорівнює кут розгортки цього конуса. Відповідь дайте в градусах.

Слайд 16

Дано: півкруг радіусом R = 8. Дано: півкруг радіусом R = 8. Знайти: Н, β ( кут між твірною і основою.)

Слайд 17

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика