X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математики та романтики

Завантажити презентацію

Математики та романтики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Математики та романтики У країні Паралелограмії

Слайд 2

Конституція Країни “Математику й через те вивчати треба, що вона впорядковує розум.” (М. В. Ломоносов) “ Математика – це мова, якою користуються всі точні науки.” (М. І. Лобачевський) “ Математика – гімнастика розуму. ” (О. В. Суворов) “Сила математики – в її практичному застосуванні.” (М. О. Митропольський) “У математиці є своя краса, як у поезії і музиці. ” (М. Є. Жуковський)

Слайд 3

Слайд 4

Позмагаємося?

Слайд 5

Перша перепона на шляху у тронний зал королівства. Розминка для Всезнайків. 1. Супутник Землі робить один оберт за 1 год 40 хв, а другий оберт за 100 хв. Як це пояснити? 2. Із Хмельницького до Києва вийшов поїзд зі швидкістю 60 км/год, а з Києва до Хмельницького вийшов поїзд зі швидкістю 60 км/год. Який з поїздів буде дальше від Хмельницького в момент зустрічі? 3. Який знак потрібно поставити між двома двійками, щоб отримати число більше 2 і менше 3? 4. У пастуха 100 овець. Всі крім 10 втекли від нього. Скільки овець залишилося? 5. Один кут ромба 50 градусів. Які його решта кутів? 6. Як відомо, діагоналі прямокутника рівні. Якщо сторони прямокутника стануть рівними, що станеться з діагоналями?

Слайд 6

Поетичні задачі Паралелограм – це дивне місто Він із своїм характером та змістом Там сумі двох кутів дорівнює один Знайти усі кути за декілька хвилин До однієї із сторін прилеглі ці кути Я б зміг про бісектриси їх усе розповісти На них чекає вже давно наш справедливий суд Але не можуть довести який між ними кут 1 3 2 ?

Слайд 7

Ось паралелозавр бігає по периметру паралелограмської клітки Переглянути А у басейні дуже паралелограмської форми мешкає гіпотенузотам. Плаває з кута в кут по діагоналі. Переглянути

Слайд 8

Математичний бій рицарів В країні Паралелограмії - король Паралелограм. Який він? Охарактеризуйте його. А родичі короля – Прямокутники. Скажіть, що ви про них знаєте? В країні багато Ромбів - заможних молодих женихів для принцеси. Розкажіть про них. А молоді Квадратики вчаться бути гідними жителями країни. А що ви про них розкажете.

Слайд 9

Конкурс художників Перегляд фотографій із життя восьмикласників.

Слайд 10

Дорога до Палацу правильна відповідь Хто був автором першого "підручника" з геометрії? Якими словами Евклід закінчував кожне доведення? Число ¶ ще називають архімедовим числом. Наступне запитання теж стосується Архімеда – вченого і винахідника. Прошу винести предмет на сцену! Ви бачите м’ясорубку. Головна її частина – "гвинт Архімеда". Його винайшов Архімед більше ніж 200 років тому, але придумав його не для м’ясорубки. А для чого? У перекладі з грецької мови це означає "та , що поділяє навпіл". Про що йдеться? У якого трикутника один кут дорівнює сумі двох інших? Увага! Чорна скринька! У скриньці чотирикутник. Саме про такий чотирикутник один математик написав, що він задалеко зайшов, дуже полюбляючи порядок. Який же чотирикутник у скриньці?

Слайд 11

Легенда про замки та математика

Слайд 12

Карнавал

Слайд 13

Ярмарок математичний Наша лавка рахункова - Прямокутникова, чітка, вміла і сувора. Праця тут іде завзято, Вмій лиш спритно рахувати. Вмій ділити, віднімати, Множить швидко й додавати, Вмій кмітливо все збагнути, Першим з відповіддю бути. Сторони прямокутника – 5 см і 10 см. Чому дорівнює площа цього прямокутника? Добрий день, шановні гості! Прошу завітати до моєї лавки Квадратної Подивіться на цю таблицю. Це таблиця народних мір маси. (таблиця проектується на екран) Народні міри маси: золотник 4г гривня 400г пуд 16кг корець 1ц ласт 32 пуда жилетка 25 кг фунт 400г Брусок має форму квадрата із стороною 5см. Скільки важить такий брусок, якщо кожна його частинка з площею в квадратний сантиметр важить 1 гривню?

Слайд 14

Ярмарок математичний Лавка в мене Ромбова В кого свіжа голова. Підходьте мерщій сюди Й вигравайте мої призи. Завдання для учасників. Ось ця фігура - прямокутник з однаковими сторонами. Чи має вона право бути у Ромбовій лавці? Моя лавка Жартівлива, І весела, і кмітлива. Ви не обминайте, Жартувати починайте.   1-е завдання «Жарт – задачі» для кожного класу: 1) Котру годину покаже годинник, коли він б’є 13 разів? 2) Скільки речей можна покласти в порожню валізу квадратної форми? 3) Три, три та три. Що отримаєш? 4) Що важче 6 пуд пір’я чи пуд заліза?

Слайд 15

Веселі математики

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика