X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лінійні рівняння з однією змінною

Завантажити презентацію

Лінійні рівняння з однією змінною

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

домогтися засвоєння властивостей лінійних рівнянь; сформувати вміння визначати кількість коренів лінійного рівняння залежно від його коефіцієнтів.

Слайд 3

Що називається рівнянням? Що називається коренем рівняння? Що означає розв'язати рівняння? Які два рівняння називаються рівносильними? Які властивості використовуються при розв'язуванні рівнянь?

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

коефіцієнти

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Закінчіть речення: 1) Сьогодні я на уроці повторив… 2) Сьогодні на уроці я навчився… 3) Необхідно додатково попрацювати над… 4) Найважчим для мене було…

Слайд 13

Слайд 14

Істер О.С. Алгебра: Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів – К.: Освіта, 2007. Роєва Т.Г. Зошит для самостійних і контрольних робіт з алгебри. 7 клас. – Х.: Країна мрій, 2004. Роганін О.М. Тест-контроль. Алгебра + геометрія. 7 клас: Зошит для поточного та тематичного оцінювання. – Харків: ФОП Співак Т.К., 2009. Г.П. Бевз, В.Г. Бевз Алгебра: Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів – К.: Зодіак-ЕКО, 2007.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика