X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Координатна площина"

Завантажити презентацію

"Координатна площина"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Системи координат оточують нас всюди : Системи координат оточують нас всюди :

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

В ХIV столітті французький вчений Оресле по аналогії з географічними координатами створив координатну площину. Він розмістив на площині прямокутну сітку і назвав широтою і довготою те, що зараз ми називаємо абсцисою і ординатою. Терміни абсциса і ордината були введені в використання Лейбніцем в XVII столітті. Та основна роль в створенні методу координат належить французькому вченому Рене Декарту. В ХIV столітті французький вчений Оресле по аналогії з географічними координатами створив координатну площину. Він розмістив на площині прямокутну сітку і назвав широтою і довготою те, що зараз ми називаємо абсцисою і ординатою. Терміни абсциса і ордината були введені в використання Лейбніцем в XVII столітті. Та основна роль в створенні методу координат належить французькому вченому Рене Декарту.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Як побудувати точку М(3;-2). Як побудувати точку М(3;-2). На осі абсцис знайти точку, координата якої 3. Через неї провести пряму, перпендикулярну осі абсцис. На осі ординат знайти точку, координата якої -2. Через неї провести пряму, перпендикулярну осі ординат. Точка перетину проведених прямих і є шукана точка М з координатами (3 ;-2 ). Число 3 називають абсцисою точки М, число -2 – ординатою точки М.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика