X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Блоки. Похила площина

Завантажити презентацію

Блоки. Похила площина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Похила площина застосовується для переміщення важких предметів на більш високий рівень без їх безпосереднього підняття.

Слайд 5

Слайд 6

Для всіх простих механізмів характерно наступне: користуючись ними, можна виграти або в силі (програвши у відстані), або у відстані (програвши в силі).

Слайд 7

Питання 1. Наведіть приклади застосування нерухомого блоку. 2. Наведіть приклади застосування рухомого блоку. 3. Як за допомогою блоків одержати виграш у силі більше, ніж удвічі? 4. Якими простими механізмами ви користуєтеся в побуті? Наведіть приклади. 5. Чи можна розглядати нерухомий і рухомий блоки як важелі?

Слайд 8

2. Як за допомогою двох рухомих блоків одержати виграш у силі в 4 рази? Можна використати будь-яке число нерухомих блоків. Наведіть 2 розв’язки завдання.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Високий рівень 1. На кінцях важеля діють сили 25 Н і 150 Н. Відстань від точки опори до меншої сили 21 см. Визначте довжину важеля, якщо він перебуває в рівновазі. 2. На кінці важеля діють вертикальні сили 1 Н і 10 Н. На якій відстані від місця прикладання меншої сили розташовується точка опори, якщо важіль перебуває в рівновазі? Довжина важеля 11 м.

Слайд 17

Джерела: 1. Усі уроки фізики. 8 клас./ Кирик Л. А.— Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 352 с. 2. Сайти: junior.ru, festival.1september.ru Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2011

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика