X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Зародження дисидентського руху в Україні"

Завантажити презентацію

"Зародження дисидентського руху в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зародження дисидентського руху в Україні

Слайд 2

Слово “дисидент” означає “незгодний” і розуміється як “людина протестна”, яка відкрито протиставляє свої погляди панівній ідеології та рішуче виступає за свої переконання.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

І. Світличний, “Українська інтелігенція” “…це послідовна, чітко спрямована, а часто й стихійна світоглядність людей, не суміш з офіційно проголошеною комуністичною ідеологією, а також розбудованою на основі цієї ідеології політичною системою однопартійної тоталітарної диктатури панівної імперської нації і веденою нею політикою..”

Слайд 6

Основні акції опозиції Почалося видання книг, журналів, брошур, в яких пропагувалася ідея незалежної України.

Слайд 7

Основні акції опозиції Виступ інтелігенції в Києві біля пам’ятника Т. Г. Шевченка. Початок ушанування пам’яті великого Кобзаря в день перенесення його праху в Україні було започатковано 22 травня 1961 р.

Слайд 8

Основні акції опозиції “Самвидав” — форма поширення ідей представників опозиційного руху. Створення клубів творчої молоді (“Супутник” у Києві, “Пролісок” у Львові та ін.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України