X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
історія

Завантажити презентацію

історія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Мій улюблений вид спорту-футбол

Слайд 2

Футбол (англ. Football, «ножний м'яч») - командний вид спорту, в якому метою є забити м'яч у ворота суперника ногами або іншими частинами тіла (крім рук) найбільшу кількість разів. В даний час найпопулярніший вид спорту в світі. Футбол (англ. Football, «ножний м'яч») - командний вид спорту, в якому метою є забити м'яч у ворота суперника ногами або іншими частинами тіла (крім рук) найбільшу кількість разів. В даний час найпопулярніший вид спорту в світі.

Слайд 3

Історія футболу Ігри, схожі на сучасний футбол, існували досить давно у різних народів, проте перші записані правила датовані 1848 роком. Датою народження футболу вважається 1863, коли була організована перша Асоціація футболу і записані правила, схожі на сучасні. Історія футболу дійсно почалася дуже давно. Так, наприклад, і в Єгипті і в Німеччині і в Китаї були ігри схожі на футбол. Перша гра з'явилася дуже давно називалася Харпастум і придумали її італійці. Але коли з'явився сучасний футбол, харпастум затьмарився. Коли англійці придумали футбол, вони відразу стали поширювати його в усіх країнах Світу.

Слайд 4

Правила гри Окрема футбольна гра називається - матч, який у свою чергу складається з двох таймів по 45 хвилин. Пауза між першим і другим таймами становить 15 хвилин, протягом якої команди відпочивають, а по її закінченні міняються воротами. У футбол грають на полі з трав'яним або синтетичним покриттям. У грі беруть участь дві команди: у кожній від 7 до 11 осіб. Одна людина в команді (воротар) може грати руками в штрафній площі біля своїх воріт, його основним завданням є захист воріт. Решта гравців також мають свої завдання і позиції на полі. Захисники розташовуються в основному на своїй половині поля, їх завдання - протидіяти нападаючим гравцям протилежної команди. Півзахисники діють в середині поля, їх роль - допомагати захисникам або нападаючим залежно від ігрової ситуації. Нападники розташовуються, переважно на половині поля суперника, основне завдання - забивати голи.

Слайд 5

Змагання з футболу, як і в будь-якому іншому виді спорту - важлива складова гри. Змагання організовується федерацією, для кожного турніру складається регламент, в якому зазвичай визначають склад учасників, схему турніру, правила визначення переможця при рівності очок і якісь відхилення від правил, наприклад кількість замін. Змагання діляться на внутрішні і міжнародні, які в свою чергу поділяються на клубні та національних збірних. Змагання з футболу, як і в будь-якому іншому виді спорту - важлива складова гри. Змагання організовується федерацією, для кожного турніру складається регламент, в якому зазвичай визначають склад учасників, схему турніру, правила визначення переможця при рівності очок і якісь відхилення від правил, наприклад кількість замін. Змагання діляться на внутрішні і міжнародні, які в свою чергу поділяються на клубні та національних збірних.

Слайд 6

Слайд 7

Національна збірна України

Слайд 8

Жіноча збірна України

Слайд 9

Дякую за увагу Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України