X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
національно-визвольна війна

Завантажити презентацію

національно-визвольна війна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Визначити причини та передумови національно-визвольної війни українського народу проти польського панування і дати характеристику історичної постаті Богдана Хмельницького та його сподвижників

Слайд 5

1. Застосовувати та пояснювати на прикладах поняття “ Національно-визвольна війна ”; 2. Визначити причини та передумови Національно-визвольної війни; 3. Створювати учнівські презентації про Богдана Хмельницького і його сподвижників. 4. Презентувати створені проекти; 5. Скласти таблицю: “ Причини та передумови Національно-визвольної війни ”; 6. Працювати в гетерогенних групах.

Слайд 6

Національно-визвольна війна – війна народу проти іноземного панування за створення незалежної держави

Слайд 7

Причини Передумови 1. Загострення національно-релігійних утисків українського населення під владою Польщі 1.Перетворення козацтва на провідну політичну силу українського суспільства. 2.Посилення соціально-економічного гніту селян, міщан, козаків. 2. Засилля в Україні польських магнатів і шляхти. 3. Нехтування польською владою станових інтересів українського козацтва. 3.Початок формування української нації.

Слайд 8

Про яку важливу історичну подію йшла мова на сьогоднішньому уроці? Дайте визначення поняття “ Національно-визвольна війна ”. Назвіть основну причину Національно-визвольної війни. Назвіть факти біографії Богдана Хмельницького, що свідчать про те, що на початку Національно-визвольної війни він мав великий досвід воєначальника та дипломата? Назвіть сподвижників Богдана Хмельницького.

Слайд 9

§15, ст. 101 -104, п.п. 1-3 Скласти історичний портрет Богдана Хмельницького згідно “ Пам’ятки для характеристики історичного діяча”. Заповнити таблицю “ Причини та передумови Національно-визвольної війни ”

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України